bugün

m- zizou koyuncahopluyo mu?
z- hııı
m- yaa ya**am kız kardeşinde öyle diyodu.
z- *
senin kız kardeşi köşe başında hoplatıyorlar , yiyorlar çatır çatır .
-zido senin karıyı gördüm kapalıda üçlü beşli götürüyorlardı.canımda çekmedi değil hani.
ve sonunda tam anlamıyla açıklığa kavuşmuştur:
http://www.hurriyet.com.t...9&srid=3047&oid=5
zidane sonunda aciklamistir. ailesine ve kiz kardesine küfür etmis materazzi. Ücüncüden sonra dayanamamis artik Zidane da.

http://www.ntvspor.net/Pages/1501.ASP
z: olm formamdan çekip duruyorsun, çok mu sevdin formayı, çıkartıp vereyim istersen.
m: bi s.tir git zidane.
z: senin gibiler sahip olamaz böyle bir formaya zaten böyle çekiştirip durusun anca.
m: formana bir sana iki layn. o forma sen ve senin gibilere layık pis müslümanlar, pis teröristler * *
zinedine zidanea hakaret ettiğini la gazzetta dello sporta itiraf eden futbolcu.

- onun formasını çektim, o da yanıma yanaşıp alaycı bir ifadeyle çok istiyorsam maç sonunda sana vereyim dedi, ben de dayanamayıp her maçta yaptığım klasik hakaretlerden birini yaptım. terörist demedim ve annesine küfretmedim anne benim için kutsaldır...

dudak okuyucuları da marco materazzinin zidane'ın kızkardeşine küfrettiğini ve terörist dediğini öne sürdü

kaynak: skyturk
"vursana lan!vursana!hadi erkeksen vur,yiyo mu büzük?"
materazzi zidane'a hakaret ettiğini kabul etmiş, ancak iddia edildiği gibi annesine veya kızkardeşine küfür etmediğini, kendisine "terörist" de demediğini söylemiştir.
materazzi: zidane !
zidane: efen...
materazzi: muck!
zidane : gel lan buraya sırık (bkz: kafa atmak)
m : zidane koş ananı zikiyorlar.
z : ...............! (boyu kısa olsa burnunu kıracaktım , ama göğsüne denk getirebildim)
m:ulan yenemicenız belli işte.sizde bu mal hoca varken.attır kendını de barı efsane ol son macında..
-zidane: her seferinde formamdan çekmeyi kes
-materazzi: kes sesini kıçımın kenarı sadece hak ettiğini alıyorsun
-z: evet aynen öyle
zidane yavaş yavaş uzaklaşır
-m: siz bunların hepsini hak ediyorsunuz, kıçımın kenarı müslümanlar, pis teroristler...

ve zizou kafayı geçirir...
"ölüm ölüm dediğin nedir gülüm ? ben senin için dünya kupası'nı kaybetmeyi göze almışım.."
an itibariyle pis terörist dediği öğrenilmiştir.
(bkz: zidane topsun olm)
-zizou senin için salvatore di stefano ile takılıyor dediler?
+va te faire foutre materazzi*
m: yav zidane biliyor musun?
yeni bir krem çıkmış saçına sürüyormuşsun, kıçındakileri döküp kafanda çıkarıyormuş,
kıvırcık mıvırcık idare edicen artık

z: ilahi materazzi, çıtonkkk. hadi eyvallah.
- lan zido!...
+ ne var lan?
- senin için öyle böyle diyorlar, barthezlen de aranızda bişiler varmış ne ayak *
+ ne demek istiyon lan sen!?
- takma kafana zido ilişkinin arkasında dur...yakışıyonuz birbirinize zaten ikinizde kelsiniz *
+ muğa koyarım olum bak senin
- çayırı gördün mü saldırıyon bakıyom hemen * burda olmaz maçtan sonra sizin ev boşsa oraya gideriz *
+ çaatttt...
m: olum zidane senin bu kellik ilacı işe yaramıyor
z: hiyaaaaaaaaaaaaayt
materazzi: lan kel koyimde kendine gel
zidane: ne dion lan sen
olm iddaa da ilk golü sen atarsın diye oynamıştım eşşek yüküyle para kazandım sırtından lan.bak senin yenge de selam ediyo büyük ekrandan zaten...
m: iyi vurar ordaaaan, aut hehehe.
z: gider misin başımdan.
m: ulan zidan kıçının kılları pişmaniye gibi oldu hale ne hırsı lan bu.
z: hakem abi, al şunu başımdan.
h: devam edin lan, finalin mına kodunuz zaten.
m: hişşş zidan sana bir şarkı yazdım bak, zinedine zinedine zinedine bandım, bedava mı sandın para verip aldım, zidanı yatakta acı lahmacun yerken yakaladım hehehe.
z: senin annneni...
Zidan annenin selamı var veya bunun değişik akrabalarla olan türevidir.*
-pardon bilider! kafasında saçı olmayana kısaca ne deniyordu halk arasında?