bugün

benim biraz önce yaptığım birşey bütün bildiklerimi unutunca yaptım efenim ve 0'ı yedik yemekteyiz...
grafik tasarımcı olarak yaptığım en güzel resimler sınav kağıdımaydı.. Öğretmenlerden boş kağıt vermediğim için teşekkr aldım ama bu 0 almama engel olmadı.
bende bir ingilizce sınavında sudokuyu açıklayan bir paragraf ile ilgili soruların cevaplarını yazıyordum bir süre sonra baktım saçmalıyorum sıkıntıdan sudokuyu çözdüm hoca sağ olsun 10 puan fazladan verdi sudoku için.
(bkz: geometri)
benim de hiçbir şey yapamadığım matematik sınavında hocaya ayıp olmasın diye türk bayrağı çizmişliğim vardır..
öğretmenlerin cevap olarak mutluluğun resmini çizip içine kocaman bir 0 yazacağı davranıştır.
disiplin suçudur.**
benim biraz önce yaptığım birşey bütün bildiklerimi unutunca yaptım efenim ve 0'ı yedik yemekteyiz...
edit:hala matemeik sınvanın etksindeyim ben nasıl kurtulacağımı bilmemekteyim üstelik
sınavdan ümidini kesen öğrencinin "acaba bir ihtimal hocayı kağıtları okurken güldürürüz de iki üç puan verir mi acep?" diye düşünerek içinde bulunduğu hal vaziyettir.
+nasıldı sınav kardeşim?
-çok fena
+nasıl yani?
-5 soru vardı 4'ü şekilli biri şekilsiz.
+eeeee?
-eksik olan şekli çizdim çıktım.
+işte benim oda arkadaşım.
+,- hahahahahhahha
(bkz: cin ali)
3ds max ya da autocad programları kullanıldığında final sınavına gerek kalmayacaktır.
en azından sınav kağıdını yırtmaktan iyidir. *
keşke zamanında beni matemetikten bıraksalardı yaz okuluna şimdi hiç anlamıyorum ben , bıraksalardı belki iraz daha dikkat ederdim ama , şimdi böyle bir durum yok bende değdiğim olaydır efenim ..
boş kağıt vermek dsiplin suçudur zihniyetiyle kağıdın boş kalmaması için resim çizme eyleminde bulunulmasıdır. işe yarıyor gerçekten, hocada 'hiç güleceğim yok hahah allah seni ne yapmasın' diyerek sözlü notunda oynamalar yapmasına sebep olabilmekte.
matematik sınavında sınav kağıdına çizildiğinde sıradan bir tembel öğrenci aktivitesitir. lakin sınava resim çizmek deyince işin şekli değişir. bunu başarabilen öğrenciyi 100 ile ödüllendirip okuldan atmak gerekir. sınava nasıl resim çizdin birader? ayrıca kedidir o kedi.
(bkz: matematik)