bugün

Olasılık.
mantik.

p yi de sikeyim q yu da.

bi tek bunlari yapamiyordum ygs matematikte amk.
Ebob ekok. Bu rezaleti hiçbir tanesi geçemez benim için
hepsi. uslu bir çocuk olursanız belki entryi bile görebilirsiniz.
havuz problemleri ya da tümüyle matematik.
olasılık konusuna katılıyorum, yok torba varmış yok bir zar iki kere atlıyormuş, bu ne amk dedirtiyor.
Kesinlikle paraboldur. ismi kişiye bi an köşeyi döndüm düşüncesi verse de gerçeğin öyle olmadığını görüp heder oluyor.
türev - integral.
Türev değil de integral... Düzden türevlemeyi anlamıştık ta niye terse döndürüyorsun bizim kafamızı karıştırıyorsun birader ya!?! Sırf şekil şukul integral sembolü için demi itiraf et.
Binom açılım.
Olasılık kombinasyon binom permütasyon.
integral , türevi çok olmasada severdim ama bu beni bitirdi .tepe taklak ediyor adamı , türevin tersi pis çıktı . üniversitede bile peşimi bırakmadı .
Topoloji...
Havuz problemleri. Siktimin havuzu dolmadi gitti.
Mutlak değer ve fonksiyon.

Bir değerin niçin mutlağını alırsın ki mk ne sikime yarayacak ömrümüz boyunca biri bana söylesin.

Hele fonksiyon a hiç girmiyorum sikeyim (f) nide x inide.
Yapamayabilirsiniz kasmayin. Ygs mat ta 3.25 netim vardi ve hacettepeye girecegim insallah. Israrla ustune gitmeyin şu dersin, kendinizi keşfedin ve tabuları yıkın size tavsiyem. Iyi akşamlar...
(bkz: trigonometri)

Ulan sen nasıl bişeysin ya lise hayatımın kabusu oldun geldin üniversitede karşıma çıktın lanet olsun ya.
Olasılıktır. Zira matematiğe ters. bi kere kesin değil.
Olasılı için matematiği ıstırırım. Yalarım bile.
Belirsiz integral.

Ağzını kırayım senin gibi konunun. Gençliğimi çürüttün lan.
Matematige alfabe girdikten sonra olaylar iğrençleşmeye başladi.
mutlak değerle ilgili her şey.
Ebob ekok. Saçmalıktan ibaret.
Herbiri ayrı bir nimet halbuki. Matematiği anlamak doğayı evreni yaradılışı anlamaktır evrensel dildir.

Çoğu teoremi M.Ö. akla hayale gelmedik yerlerde kullanılmıştır. Sümerlerden, Yunan, Çinli, hintlilere kadar. Matematik bilmeyen toplumlar helak olmuş ve olmaya devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi için BBC yapımı 4 bölümlük belgesel (bkz: matematiğin hikayesi)
problemler ya. türev integral yine can, ama problemler öyle mi bitmez entrikaları.
Havuz veya hiz problemleri.