bugün

aynı kızın ofsayttan da anlamaması üzerine akla gelen vasıfsız hanımkızcağızdır.
4. sınıf matematik sorusunu çözmenin verdiği gazla, "evde uranyum zenginleştirdim amk" kafası yaşayan, güzel bakımlı hanım kızımızın sevgilisinin beyanı. size o kız da çok lan.
matematik bilenlerin kiskandigi kizdir. uzerine bahse girilir ki bu kisi en az uc dil biliyordur. gelsin uzerine de yapacagimdir.
kalbi çok temiz olabilir.
sayısalcı olmaması muhtemeldir. geometri, fizik gibi derslerden de anlamıyor olabilir.
türkçesi iyidir. mükemmel diksiyonu ve zengin kültürüyle iki kelimeyi bir araya getiremeyen matematikçi erkekleri utandırır.
çıt çıt'dan iyi anlar.
ders almak istiyordur arada sıkılmak ve eğlenmek, boynunun kemçürülmesinden hoşlanıyordur ve bir iki tatlı söze ihtiyacı vardır.
genelde sözel okur, tip ayrımı olarak şakirt ve tiki kız olma olasığı yüksektir zeki olma ihtimali düşüktür.
erken evlenir.
evde kalma korkusuyla yaşar.
Eski sevgilimi ornek gosterebilirim. Lise sona gecti bu sene. Sozelci. Ama tam bi matematik ozurlusu.
Bi tipler genel olarak sakirt tipler demis bi yazar. O yazara sozlugu birakmasini tavsiye ediyorum. Boyle bir mantik olabilir mi. Bu yazari sizin vicdaniniza birakiyorum.
çok güzel şiir yazar.
sanki ülkede matematikçi kaynıyor anam.