bugün

arkadaşım babasına yakalanmıştı lisede, herif yatakta öylece kalakalmış, babasıda gülmüş geçmiş.
Kötü bir durum. ben yakalansam peder evden kovar amk cenabet münafık diyerek...
yaparken değilde ses aniden dışarı çıktı gecenin üçünde cherie deville hatununun ah uh sesleri 6 saniye boyunca evde yankı yapmıştı. acayip bir travmaydı zor atlattım.
Keşke babam hayatta olsaydi yakalasaydı.. en kötü anılar bile tekrar yaşansa ama babam geri dönse..
en son 2014 civarlarında alenen yakalanmıştım. toparlanayım falan derken iyi ce sıçtım. bizimkilere virüs falan dedim ama yemediler herhalde.

geçen sene de kulaklık yanlışlıkla dışarı ses vermişti 5-6 saniye. gece 3 suları. ev yankılandı. duydular mı bilmiyom. kadınlar ahlıyordu. grup seks olunca kadın sesi x2 ye çıkıyor.
6.sınıfa gidiyorum.
google geçmiş temizlemeyi bilmiyorum.

mastürbasyon yapmadım.
ama amdan sikten, eşek sikişine kadar arattım.

ertesi gün babam bilgisayarı açtı.
hikaye bu kadar.
Halbuki toparlanması gereken kişi yakalayanın olması lazım aq. Adam oturmuş efendi gibi kendi işini kendi görüyor, sen dalmışsın adamın mahremine, siktir git işte. Bizde ahlak kuralları hep tersten aq.
okul yemekhanesinde ki görevli adamı erkek öğrenci tuvaletinde yakaladım.elinde telefon izleyerek işini görüyordu.karisi da okulda temizlik görevlisiydi.
adam o kadar şekil degistirerek ,kafasını geri atıp dişlerini sıkarak rahatladı ki baştan vuruldu da vücudundan mermi çıkarıyor sandım.
çok kötü bir durum.
acıtır. incittirir.