bugün

otel yapma uğruna bir personelin hayatına kıymışlar.

--spoiler--
Marmaris ile içmeler kara yolu üzerindeki Pamucak mevkisinde, orman alanında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Alevler kısa sürede yayılarak etkisini artırdı. Orman Genel Müdürlüğü, "Marmaris içmeler’de halen devam eden orman yangınında bir kahraman personelimiz şehit oldu." açıklamasını yaptı.
--spoiler--
Nedense hep 5 yildızlik tatil köyü yapmalik yerler yaniyor.yazik kere yazik.
Neden hemen ağaçlandirma yapmazlarda imara açarlar.
Yakanlara ve goz yumanlara soyluyorum O ormandaki agaçlarin hepsi götunüze girsin olum.
herhangi bir otel yapmanın mümkün olmadığı bir yerde çıkan orman yangınıdır.
görsel

yangının çıktığı alan, marmaris-içmeler yolunun hemen üst kısmı.
yolun alt kısmında 5 yıldızlı oteller var.
görselde gördüğünüz otel turban-grand yazıcı.
15 temmuz gecesi tayyip erdoğan'ın bulunduğu otel yani...

bunun hemen yanında da marmaris park hotel var, onun az ilersinde de lotus beach var.

şimdi bu oteller zaten yolun üst tarafında bir otel yahut inşaat yapılmasına asla müsade etmezler. kaldı ki orman yönetmeliğinde de yanan ormanlık alanların bir sene sonra yeniden ağaçlandırılması zorunlu.

marmaris'in gözbebeği olan bu yerde yanan orman alanına bir inşaat yapılması mümkün değil yani arkadaşlar.
tayyip erdoğan gelse oraya inşaat yapamaz. gönlünüzü ferah tutun.

lakin benim anlamadığım şey. bu yangın çıkan bölge çok sık ağaçlıklı bir orman. buraya insan girmesi, piknik yapması da mümkün değil. yangın nasıl çıkmış çok merak ediyorum.
https://www.ensonhaber.co...-yakalandi-iste-fotografi
yakan vatan hainini yakalamışlar. suçunu da itiraf etmiş. ulan kimlerle yaşıyoruz be. babama kızdım varayım gideyim orman yakayım. senin psikolojini sikeyim ben.