(bkz: Ya napacaklardı la)
(bkz: Eksilendikçe zevke gelen akpli)
amk bi enteresan adamlarsınız ki kullanmasa bu sefer keriz diye dalga geçeceksiniz. bu arada o marmarayda onun da vergileri vardır illa ki.
belki biraz saçma olacak ama atatürk'ün kurduğu laik ülkede yaşayan ak partiliden bir farkı olmayan solcudur.

veya saltanat sistemi isteyip demokrasi ile başa gelmiş ak partililer.

veya islami ülke isteyip milletvekili seçilen bacılarımız gibidir. hani islami ülkelerde hep kadınlar başbakan seçiliyor ya ondan dedim.

neyse solcular sizden daha çok vergi verdikleri için haklıdırlar bu durumda.

sen git senin paranı yeyip vergi vermeyen cengiz inşaatlara veya diğer kurumlara bak.
itiraf ediyorum benim bu her bindiğimde ayrılıkçeşmesi kazlıçeşme arası yere yatıp twerk yapıyorum tabiki sadece sol tarafımla.
lan geri zekalı senelerdir istanbul'dayım marmarayın sadece ismini duydum bir sefer bile binmedim. zaten binenler de yolda kaldığını, su aldığını filan söylüyor. korkumuzdan yanına yanaşamıyoruz. çılgınmış. ulan yozgatlıları kandıracaksınız diye bari istanbulluların bakir duygularıyla oynamayın be. tamam formatı filan da biraz aştım ama bu kadar da yalan söylenmez ki ya.
(bkz: fatma anne bana bi marmara)

görsel
Babanın malımı lan dedirtir, ayrıca herhangi bir solcu, bunu söyleyen çomarlardan daha çok vergi verdiğinden daha çok Hakkı geçmiştir.
Akp tipi siyasi diss zekası. Gerçekten takdire şayan. Hadi babandan harçlık alda bakkaldan abur cubur alıp yi evladım.
hanginiz kullanmadınız marmaray'ı çılgınlar gibi sözlerinin bulunduğu şarkının armağan edildiği solcudur.
Serde cesaret olmasındandır.
Yoksa o doğal mağra haliyle bırakılmış ilkel metro istasyonlarına iniş bile insanın kanını donduruyor.
görsel
Bir de mermeri, yöneticilere saray yapmak için değil halkın metro istasyonunu süslemek için kullanan komünistlerin st petersburg metrosunun girişine bakalım. görsel
Ulan dünyadaki güzelim metro istasyonlarına bakınca, bu can pazarına iniyoruz diye üste para vermeleri lazım.
anasın silkene kadar da kullanır.
"çılgınlar gibi" nasıl kullandığı merak konusudur. biraz daha detaylı tarif edilmesi gerekir. *
Ne alaka ya.. o hooo
yazılanlardan anladığım kadarıyla, ortamdaki sığ insan oranı korkutucu boyutta. fikri olduğunu, kendini ifade edebildiğini düşünen insanlardan oluşan bir zümrede bu kadar darlık tehlikeli. bu entrydeki mantıkla yarın öbür gün başa gelebilecek her hangi bir karşıt ideoloji mevcut hükümetin yaptığı her şeyi yıksın yerine kendisi benzerlerini yapsın ve o ideoloji karşıtları bunları kullanmasınlar. yıllardır bu devranı böyle devam ettirmiyor muyuz? toplumsal fayda nerede? sokaklarda anırdığın millet kavramın, birlik söylemin nerede? sizler gibi tipler olduğu için 2 adım ileri 1 adım geri gidebiliyoruz ancak. üstüne ne koyabilirim. nasıl geliştirebilirim mantalitesine bir erişemediniz? sağcı oldunuz solcu oldunuz ama o ideoloji yobazlığınızdan sıyrılıp önce insan olamadınız siz azalıp bitmediğiniz sürece o gelmiş bu gitmiş farketmez. arzu ettiğiniz gelecek gelmeyecek.
Her seye muhalefet olduklari gibi bunada oldular ama herkesten cok kullandilar.
Parayı veren düdüğü çalar keko. Solcusu sağcısı herkes vergi veriyor mına koyduğum yerinde.