bugün

utanmaması gereken kişidir.
hadi ama, kaçıncı yüzyılda yaşıyorsunuz?
millet uzaya çıktı biz hala orkid'den utanmalı mıyız diye konuşuyoruz.

edit: başlık başıma...
aslında en iyisini yapan delikanlıdır. bir de eczaneden utanmadan prezervatif alabiliyorsa harbi delikanlının önde gidenidir. bunlar sağlık işi olduğu için kimsenin utanmaması gerekir.
(bkz: migros'tan prezervatif alan kız)
ağda için vivet almak gibi bişi, kasiyerin güler yüzle bakması, gözgöze gelmek daha da acınası bir durum.
delikanlılığından hiç bir şey kaybetmemiş aksine bu özelliğinin üstüne bir de centilmen sıfatını eklemiş insandır. aferindir. çok güzel hareketler bunlardır.
normal olan bir davranıştır. evet ben bunu yaptım. kız arkadaşımın yanında nakit parası yoktu ve alması gerektiğini söyledi birlikte girdik aldık. bir insanın reglden yani doğal bir şeyden utanma gibi bir gerizekalılığı olabilir midir? bu ayıp mıdır yahu? buna ayıp diyenler, cumhuriyetin ilk yıllarında kadınlara verilen regl iznini de ayıp karşılasınlar!

edit: bunu eksileyen arkadaş regl olmayan bir kız arkadaşa mı sahip acep, yoksa bu sağlık olayını utanılacak bir şey olarak görerek çok mu büyütmüş?
insanların yüzlerine bakarken iç ses adı verilen yavşak şunları söylemeye başlar ve her iki saniyede bir arkadaş anlamsız bir kahkaha sesi de bu cümlelere eşlik etmektedir;

+Iyy.. Adama bak...
+Olm senin kız arkadaşının bi tarafları mı kanıyo?
+Koş koş yetiştir orkidi de kan kaybından gitmesin...
+Hepimiz seni izliyoruz heeey!
+Merak etme merak etme iğrenç bir şey yaptığının farkındayız

Oysa böyle değildir efendim. Milletin hiç umrunda olmadığı gibi; gören erkekler "ulan biz ne zorluklarla yapıyoruz adam ne kadar rahat bee! Helal olsun" derken, bayanlar da; "aferin len, gözüme giriyorsun" derler...

Yani şey, inşAllah öyle diyorlardır...
(bkz: kadın bağı)
orkid bir ped markasıdır ve pedin türkçe karşılığı kadın bağıdır.

gelelim konumuza: marka ve modeli iyice belletilmesi gereken delikanlıdır. arkadaş her markanın bin çeşit modeli var. ayda yılda bir almak durumunda kalan ve hiç kullanmayan bir erkeğin bunları bilmesine olanak yoktur.

not: utanmak ne demek la? kadınlar da kondom alırken utanmamalı. bunlar sağlıkla ilgili şeylerdir. apandisit ameliyatı olmanız gerektiğinde utanıyor musunuz da bundan utanasınız?
yanıt "evet" ise ülgen'den şifa diliyorum sizlere.
bi orkide bakarim orkid mi diye, bi de alana bakarim adam mi diye
orkidin yanında kocaman bir çikolatada alıp gelen, her daim yanımda olduğunu hissettiren aşka +10bonus ekleyen sevgilidir.
(bkz: candır)
(bkz: benim sevgilim bir melek)
eli öpülesi delikanlıdır. Fakat asıl mesele orkid almak değil tampon almaktır. *
harbi delikanlı tiplerindendir, zira zorda olan birine kan götürmek gibi bişeydir, yardım etmiştir.
Bu işi yaparken gayet cooldur. Hiç utanmaz sıkılmaz. Utanıp sıkılacak adam zaten bu işe yeltenmez.