bugün

(bkz: bir abazan beyanı)
sen prezervatif ile beklerken gurur duyuyorsundur kesin!
bomba taşımıyor sakin. prezervatif alırken de utanan erkek görmedim hiç neyyyse. hem neden utansın evrensel biyolojik bir durum yüzünden?
Biri siksin la şunu.
prezervatif satılan ve kasa bölümünde kasiyerden seks ilacı istenebilen bir markette kim neden utansın.
sayın nesgayfe, tüm kızlar toplaştık regl olduğumuz için özür diliyoruz senden suan.
Kafanizi sikeyim sonra sövünce sövdü diyorsunuz.
Başlık açıp kaçan ibine beyanıdır , ismide nesgayfe gibi sikimtronik bir troldür, burdan net çağrı, annenin ped aldıgı günler, gönüllü kasada bekleyip ödemesini yapıcam, bu sana ceza değil hoşuna gider biliyorum .
Yazılıp emek harcanmamasi gereken, prim verilmemesi gereken, üzerinde bile durulmamasi gereken konular.
He he deyip geçiniz.
değerli annen anatomik olarak seni de yumurta olarak taşıyıp bir hata sonucu baban olacak herifle mercimeği fırına vermek yerine keşke pedine bıraksaydı, dediğim durumdur, unutma annen kız kardeşin halan teyzen komşu kadınlar da kullanıyor ve nenen de bir zamanlar kullanıyordu dedirten başlık olmuş.
Anan bunu dediğini duysa seni doğuracağına amına taş basardı. Ama taş kafalı bir mal olduğun için çokta farketmemiş. Doğal seçilim sizin hakkınızdan bir gün gelecek ve yeryüzünde senin gibi gerizekalıların nesli nasılsa tükenecek. Koydum götüne rahvan girsin.
senin düşüncelerinin bir önemi yok, sen önemsizsin. Leş düşüncelerini kendine sakla. Utanılacak başka şeyleri düşün.
bu benim yahu. hiç de utanmam.
kadın regl olmazsa doğurganlığı da yok demektir. doğurgan olmayan bir dişi problemi neslin sonunu getirir. değerimizi bilin.
elinde ped ile markette sıra bekleyen saygısız ve utanmaz bir kadındır. insanda azıcık utanma arlanma olur be. yazık. evet.
ben babama aldırıyorum bazen, hatta indirimde kendisi bile alıyor ben istemeden lol. babamdan utanmıyorum, elalemden mi utanıcam? utanılacak ne varmış hem? düşünüyorum bulamıyorum da cidden. çomar ordusu sizi.