1. 1.
  sigaradan yılda 5000000 insan ölüyor? alkol içen dağatıyor? üstelik bu marijuana dediğimiz, uyuşturucu sınıfına koyduğumuz meret 100 ün üzerinde medikal projede kullanılıyor
  neyse
  kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı satarmış diyerek yavaştan kalkalım biz.
  2 -3 ... b2rky
 2. 2.
  (bkz: format motor oldu)

  sebebi bilinmeyen durumdur.
  6 ... gesibaglari
 3. 3.
  çünkü esrar geçiş uyuşturucusu olarak bilinir abisi cevaplı sorudur. ha ekonomist olarak bence devlet vergilendirip satışına izin verse güzel gelir sağlayacaktır ama dediğim gibi geçiş olur junkielerimiz çoğalır diye yapılmamaktadır. başbakanımızın yiğeni 50 kg ile yakalanmıştı misal. içiciymiş eleman, ömürlük almış kendine. afiyet kova bong olsun ne diyelim. hem ottur günahı yoktur.
  3 ... yeksin
 4. 4.
  pineapple express yüzünden.
  ... yol12yol
 5. 5.
  (bkz: çünkü eşeğin sikinden dolayı)
  2 ... kozalak
 6. 6.
  (bkz: anne koş başlık sıçtım)
  ... i go you go we go
 7. 7.
  marijuana, met gibi uyuşturucular karaborsa satılır yasal olursa karlar yarı oranda düşer. kolay bulunan malın alıcısı ucuz olurmuş yasak olan malın alıcısı pahalı olur buda daha fazla kar demektir ayrıca günümüzde bu uyuşturucuların pazar trafiğini alkol ve sigara şirketleri yönetir dünya çapında koruyucuları cia ve kgb gibi kurumlardır.
  yoksa marijuana met esrar gibi uyuşturucular alkol ve sigaradan daha az zararlıdır. tabi bir çok bilir kişi çok zararlı öldürüyor falan dese de bir çok doktor yalan söylüyor olsa da aslında zararları asla bir sigara yada alkol kadar değildir. sigara zaten psikolojik bir bağımlılıktır.
  alkole gelince; alkol sarhoş ediyor fakat insanlar sarhoş olmak ile kafa yapmak mevzusunu bir birine karıştırır sarhoş olan bir insan rezil şeyler yapabilir ama marijuana nın yada esrarın yada metamfetamin in yaptığı sarhoş etmek değildir kafa yapmaktır bunlar çok bariz farklı şeylerdir.

  fakat eroin morfin gibi uyuşturucular tabi ki ölümcüldür bunların ticaretini o bahsettiğim şirketler dahi yapmazlar.
  ... alpersef