bugün

Ekşi Sözlük'ün yanısıra Medyaeteği'nde de yazan genç ve yetenekli yazar:

http://www.medyaetegi.com/entry.aspx?i=58
--spoiler--
kendi nickine entry yazmayı seven biri değil(nasıl yalan). yalnız son zamanlarda içimi cırmıklayan bi hadise var(yaşasın 1. tekil şahıs) neden ben haftanın en beğenilenlerine entry sokamıyorum? ve neden buna kimse isyan etmiyor. komiğim, az kıllıyım, bazan obsesif hal ve tavırlar sergilesem de çevremcene yardımsever bir kişi olarak tanımlanıyorum. üstelik ehliyet sınavını ilk girişimde babalar gibi puanlarla kazandım. ama parkta sorunlar yok değil herneyse.

bütün bunlara canım sıkılıyor. kardeşim tekrar ediyorum, her gün deli sikmiş gibi binlerce entry yazıyorum. ulen istatistiki olarak 452 haftada bir bi tane entry sokar insan. yok. o da yok ak.

bu nasıl oluyor da insanların umrunda olmuyor. üstelik dikkat çekmek için lanlı lunlu konuşuyorum. yeri geliyor ortalığın amına koyuyorum.

her pazartesi aynı sıkıntı aynı dert. saçlarıma ak düştü arkadaşım. ben ve işyerimdeki bir kısım insan bundan rahatsız!?!

bir sözlük selebi de gelip "neden buna pozitif oy göndermiosunuz?" diye fırça atmıyor. demiyor ki "benim asil ve elit beynim bile bunu beyendi, sen kim oluon lan!?!"

allam çıldircem. lütfen arkadşım bu umarsızlığı kes. küsücem sözlüğe. hormon dengem bozulcek. zirvelerde maytap attırcem.

ssg sana da sesleniyorum. se-se-geeee...çekmiş lan ekşi sözlük yazan tişörtüm. al ulen bu da mı gol deyil bu da mı...

oy verin ulen yakçem sözlüğü.
--spoiler--

yardırmış ekşi kişisi, dişisi. sabah sabah bu halimle, beni bile neşelendirebilmiştir.
su aralar her entry sinde okurken koptugum ucmus asmis eksi sozluk yazari. eskiden peder zickler bruker tarzi yaziyordu. su aralar tarz degistirmis sanirsam.
suser değil ancak , uuser olabilecek çapta biri.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)