bugün

margarin veya margarinden yapılan şeyleri yiyince midesi ağrıyan, yanan ve allak bullak bir mideyle dolaşan yazarlardır.

bu yazarların hali vahimdir. çünkü günlük hayatta yenilen veya önünüze getirilen her 2 yiyecekten 1 i margarin içerir.

çok dikkatli olması gereken yazarlardır.
(bkz: margarinin midesi olur mu sorunsalı)
yazar margarinin mi midesine dokunacak yoksa margarin mi yazarın midesine dokunacak?
Margarin doyurulmuş yağ olup vücut için en tehlikeli yağdır.

Vücut sıcaklığında erimemesi nedeniyle damarda katılaşır. Bu sebeple damarı tıkar.

Vücuda en faydalı yağ hayvansal yağlardır. Bitkisel yağ olarak da zeytin yağ kullanılabilir.

Doyurulmuş yağ olan margarin vücudun metabolizmasını, sinir iletim yapısını bozar. damarları tıkaması sebebi ile kanın ilettiği Her türlü O2, CO2, amonyak, üre ve besinlerin iletiminde de sorunlar ortaya çıkar.

Tereyağ ve zeytin yağdan başkasını evinize sokmayın.
margarinin midesine fena halde nasıl dokunulur, margarinin midesi var mıdır sorularını akla getiren, muhtemelen anlatım bozukluğu yoluna hiç olmuş anketimsi.
-margarin midene mi dokundum
-yok abi geç git
anlatım bozukluğu örneği başlık. Tanım:margarinin midesi yoktur. Eğer bi yazar arkadaş margarinin midesine dokunmayı Başarabiliyorsa hayret verici bulur merakla izlerim.
Ben oluyorum kendisi. Rahatsız edici. Tereyagı ve zeytinyagı kullanmakta fayda var.
margarin yediklerinde midelerinde yanma ve acı hisseden yazarlar.
(bkz: dokunma)
temas anlamı yanında; zarar verme, iyi gelmeme anlamları da vardır ki başlıkta da bu anlam kullanılmıştır. bilgi almak için bu başlığa bakan yazarlar ise "heheh yazar, margarinin midesine elini vermiş, kolunu kurtaramamış heheh" esprilerinin uçuştuğunu görüyor. evet, çok zekisiniz. ince espriler ile başlığa güzel sıçıyorsunuz. alkış alkış alkış!! ama artık yazın şu "gerçek" yazılarınızı lanet olasıcalar!
sıvı yağ da bu haltı çok güzel yapar.