1. 1.
  en yüksek askeri rütbe
  mareşal fevzi çakmak
  mustafa kemal atatürk
  2 ... aabi
 2. 2.
  bu unvanı almak için en az 3 tane meydan savaşından zaferle çıkmak gerekir.artık verilmiyor.*
  1 ... r@t@t@
 3. 3.
  Atatürk'e TBMM tarafından verilmiş rütbe.
  ... jayjay
 4. 4.
  türkiye'de yalnızca iki kişide vardır*. atatürk'e mareşallik rütbesi, üstün başarılarından dolayı 19 Eylül 1921 de özel kanunla meclis tarafından verilmiştir. fevzi çakmak ise mareşallik rütbesi için gerekli olan 3 meydan savaşı nı kazanmış ve bu sayede mareşallik ünvanını almaya hak kazanmıştır.
  2 ... kutupsal form
 5. 5.
  (bkz: müşir)
  ... pablo escobar
 6. 6.
  doğum günü olan yazarmış.
  yalnızlığa dem vururken bahis sitelerinden gelen mükemmel mesajlardan bahsetmiş.
  hayat böyle işte.
  3 ... shekh ma shieraki anni
 7. 7.
  Oha adam 1. Nesil.

  (bkz: biz yokken o vardı)
  1 ... kibritci erkek
 8. 8.
  adam gibi adam dediğim yazar!
  ... zamanda kaybolmus yazar
 9. 9.
  ilk bira içenlere tavsiyeler adlı başlığa entry girmiş yazar. Takdir ettim, bira kültürü diye bir şeyin varlığını savunuyor ve arkasında duruyor. Ama bu o kültürü bildiği anlamına gelmiyor. Hocam sen biranın tarihçesini bildiğinden emin misin? Anlıyormuş gibi konuşmuşsun da bence severek içtiğin hedenin hakkında bir halt bildiğin yok.

  insanlara bira gibi bir gudubet içkisinin güzel bir şey olduğunu savunma lütfen. Savunacaksan da çık de ki "efenim bira dediğimiz içecek dünyanın ilk üretilmiş içeceğidir, m.ö 6 binlere dayanır. 13. yüzyıla kadar karın tokluğuna içildi, aroması bile yoktu. Daha sonra bir alman hıyarı çıkıp ulan biz ne köylüyüz be şuna bir şey katalım da az katlanılabilir bir şey olsun dedi" gibi bilgilerle donatabilirsin. Yoksa uzaktan "kültür kültür" demesi kolay.
  2 -4 ... herteldenyazar