bugün

katılmak istediğim ancak katılmamın mümkün görünmediği zirve.
" ruhumuz yeter " dediğim zirvedir !

bu cumhuriyetin çocuklarına kendi çapımda kırtasiye yardımı yolluyorum... sadece madde yollamıyorum, araya sevgimi sıkıştırdım...

cumhuriyet fikrini özümsesinler, benimsesinler diye... çocuklar imkan bulsun, öğretmenleri cumhuriyet fikrini benimsetsinler diye...
bu zirve'de bulunacak olan ve gösterdikleri hassasiyetten ötürü her birine bir mardinli olarak teşekkür etmek istediğim zirvedir. ayrıca mardin mutfaklarının en güzel pişirildiği yer olan 'kamer'i (kadın yardımlaşma ve dayanışma vakfı) tavsiye ettiğim yerdir. olur'da haftasonu bir tur programım olmasa, benimde içlerinde bulunmak istediğim zirvedir.
"işin içinde öğrenci varsa ben de varım" deyip, bir gazla bir sorun olmazsa edirneden katılmak istediğim zirvedir.
Her yıl sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde bunun gibi yüzlerce yardım kampanyasına ev sahipliği yapan Mardin, Diyarbakır, Tunceli, Van gibi illerden sonra okumak için 400 metre yüksekliğindeki tepelerin arasına gerilmiş ince çelik halatların taşıdığı sepetlerle karşıya geçmeye çalışan idris'e, Temel'e, Fadime'ye de yardım için toplanıp gideceğinden hiç kuşkum yok bu cevvallerin.
ancak sol frame'de kalması için de uğraşacağım zirve.
arkadaşların ne zaman gideceklerini merak ettiğim zirve.
ortamda kendi başlığı altındaki iletişim bölümünde, fotoğraflar için rapidshare linki verilmiş olan tek kişilik mega zirve.

edit: (bkz: dostum link ölmüş bi el atıver)
siz en iyisi demeterene içi boş mail atın o içini doldurup size geri atsın.