bugün

ilk defa gördüğüm piremsesin piremses olmadan önceki ponçirik versiyonu. Demek o ara ben bebek bakıyordum.
mahlasının sonunu ponçik diye okuyorum allah affetsin.
özü mənə dönükdür.
Kızlar ve griv çekilsin şurdan be!
Teklifleri geri çevirmeyen yazar. Yaxşı gecələr, Vurdurmalı yuxular.
görsel

yoldaşlar, mən gedirəm. özünüzə yaxşı baxın. greawraimqalhawi eşqimə selamlar. nuru ziya olsun.
atını sıkı bağlayan yazar.
görsel .

Acınası bir yazar.
yazdıklarını anladığım takdirde beni de çok güldürüyor. o yüzden hiç gülmüyorum. evet.
azeri türkü bir yazar.
(img:#1290084)
görsel

Koala, sen hariç.

bele vaziyetin içine soxum
yarın gece ne düşünüyor olacağını merak ettiğim sözlük düşünürü.
Bir yazar.
dil bilimine ilgi duyan bir yazar arkadaşımiz.
bende dil bilimine ilgi duyduğum için gelip nick altısina yazma gereği duydum.

ayrıca meme sözcüğünün kökeninin bebek dilinden geldiğini söyleyerek bu konu hakkındaki düşüncemi haklı çıkarmiştir.
Aşağılık herif beni oyuna getirdi. Şimdi senin canını okuyacam lanet olası.
(img:#1286792)
ooo memeler.
st greawraimcalhawi ile evlenecek olan yazar. allah bir yastıkta kocatsın. evet.
minnoş moralsiz ponçik.
(img:#1279925)

bu güzide eseri okumuş olan bir sözlük yazarıdır.
bilgili bir yazar, sevdim kendisini.

iyi geceler olsun.
(#35118804) no lu entrysine cevaben.

1. Takip ettiğin şeye göre değişir, mesela takip ettiğin şey bir yol ise götürmesini beklediğin yere gidebilmek senin ve senin potansiyeline bağlıdır. Sahip olduğun yetenek, bilgi ve karşına çıkabilecek zorluklarla mücadele edebilme yetisi senin gidilecek yere varmanı sağlar. Eğer takip ettiğin şey bir araç veya kişiyse bu sefer senin potansiyelinin dışında senin kontrol edemeyeceğin zorluklar çıkabilir. Bunu senin potansiyeline ek olarak takip edeceğin şeyin ne kadar güvenilir olup olmadığına yola çıkmadan önce verdiğin kararın doğruluk seviyesi belirler. Zaten ulaşmak istediğin yere ulaşamasan bile yolda kazandıkların sana kalır. Hiçbir şey kazanamasan da tecrübe kazanırsın.

2. Her yolun sonunda protagoras bizi bekler ama elleri dolu da olabilir.

3. Leviathan bir canavar değil kötü yetiştirilmiş bir çocuk, bu çocuk hala düzeltilebilir, fikirleri değişmeyecek kadar büyük değil.

4. Hiçlik diye birşey yoktur. Olduğu zaman biz de olmayacağımız için olsa bile bizi ilgilendirmez. Ama olmayacak.
Sözlüğün en yakışıklı yazarı. Bir erkek olarak benim bile içimi titretiyor namussuz.
ağlak yazardır. burada boş edebiyat yapmaya gerek yok,kimse sapyoseksüel değil. ayrıca nihat doğan daha iyi bir filozof.
oha lan.
ilk defa filozof tokuşturanları izliyorum.
çok heyecanlı.
bence platoon hepsine sokar. evet.
oldukça muazzam değilleme yeteneğine sahip yazar. değiller durur.