bugün

yetenekli orta saha oyuncumuz, tipiyle hacıları andıran manuel fernandes'in arkadaşlarıyla vedalaşıp bugün ülkeyi terketmesidir, bonservisi valencia'da olduğundan ispanya'ya gitmesidir.üzücüdür.ancak kendisinin bonservis ücreti bayağı fazladır efendim.8 milyon euro gibi bir rakamdan söz edilmekte.

keşke kalsaydı.tabata'Ya sekiz milyon euroyu düşünmeden veren yönetimimizin aklı yeni gelmiş başına.

yerini kim doldurabilir diye sorarsanız: (bkz: juan angel albin)

getafe'nin 23 yaşındaki yıldızının sezon sonu sözleşmesi bitiyor, çok zeki(!) yönetimimiz erken davranırsa bonservis ödenmeden alınabilir ve en az manuel kadar yetenekli, daha da iyi frikik atıyor.

edit:seksen altı doğumluymuş efendim, emek ege-güntekin onay ikilisinden biri 23 demişti gol programında.kültürsüzler.
bir beşiktaşlı olarak beni derinden yaralayan ayrılıktır. bu adamı kaçırdık ya yuh olsun.
(bkz: #11790672)
"Bir daha geri dönmemek üzere" ise takımımız için çok vahimdir. Ha oldu da tatile falan çıktıysa da kampa katılacaksa ne aladır. Ki hala böyle bir ihtimal olduğuna inanmak istiyorum. Zira sadece son birkaç maç gözümüzün boyanması falan değildir mesele... Fernandes tam da ihtiyacımız olan adamdır. Gençtir, yeteneklidir. En önemlisi oyunu iki yönlü oynayabilmektedir. Savunma ise savunma, rakibe baskı. Hücum ise hücum, arapas, hatta zaman zaman gol.

Tabata'ya 8 milyon euro veren zihniyet, Fernades'e bu parayı çok görüyorsa gitsin badminton kulübü kursun, onda yöneticilik yapsın.
tabata gibi oyuncular varken ne gerek var fernandes'e dedirten haberdir. ne kadar istiyorsa verilmesi gereken futbolcudur fernandes kimseninde itiraz edeceğini düşünmüyorum hazır alışmaya başlamışken alınması gerekli yada bir sezon daha kiralanmalı.
beşiktaş'ta fernandez isimli bir oyuncu olmadığı için hiç bir zaman olmayacak olan durumdur
beni derinden yaralayacak hadisedir. gitmemesini umuyorum. futbolunu beğendim nadir futbolcular arasındadır kendisi. seneye ortasaha bölgesine yapılacak yıldız takviyesiyle kanatlanıp uçacağına inanıyorum.