bugün

Gün geçmiyor ki mansur başkan güzel bir icraat yapmasın.

(bkz: https://www.sozcu.com.tr/...-mama-uretilecek-6915419/)

Mükemmel ya vallahi bu adam sessiz sedasız çok güzel işler yapıyor yolun açık olsun engellemeye çalışanlara da lanet.
Bu adama oy verilir.
mansurun tribünlere oynama amaçlı yaptığı vizyonsuz işlerden biridir.
Birkac yazar arkadas talip oldugum mamalardir. Iktidar kapisinda kemik yalayacaklarina gercek yemek yesinler.
Kesinlikle imamoğlundan daha iyi bir aday ama iyi adamlar ön plana çıkartılmazlar. Malesef bu böyle. Şüphesiz Balıkesirli bağımsız aday olsa tereddüt etmeden veririm ama halkımız bu zihniyette değil.
ülkemizi mama ile bölmeye çalışan güçlere bu millet izin vermeyecek, ezanlarımızı susturtmayacak, bu millete diz çöktüremeyecektir...
gariban kedilere ve insanlara uyum sağlamış mahalle sakini köpeklere dağıtılıyorsa hiç yoktan iyidir tabii ama yine köpek çeteleri beslenecek ve köpektaparlar mutlu edilecek gibi geliyor.

huzur, güvenlik, yolda rahat rahat yürümek de neymiş canım, vatandaşın neyine bunlar? bu halka aksiyon lazım, gerilim lazım, adrenalin lazım. mansurcum başganım, vatandaşlar aç köpekler tarafından sokaklarda kovalanırken canlarının ne kadar değerli olduğunu anlasınlar diye uğraşıyor. siz ne anlarsınız troller? canım mansurcum.

şakayı bir yana bırakalım, bu haberin her yere yayılması gerekiyor. ankara'da yaşayan herkes görsün bu haberi, görsün ki kendisi veya çocuğu köpek saldırısına uğradığında sorumlusunun kim olduğunu, hakkını kime karşı arayacağını bilsin.
bomboş sikimsonik işler geçen gün yeni aldığım montu parçaladılar yine ellerim kollarım kan içinde kaldı her yeri etiketledim mesaj attım şikayet ettim kimmse dönmedi. niye çünkü villasından özel arabasına yaşayan zenginlerin duyargalarını kazanmak desteğini kaybetmemek.

ha isteyenlere satarsın devlet bir gelir elde eder vatandaş da ucuza alır kaymak ama dağıtılacaksa olmaz.
Yandaş troll çomarların gözünü aydın etmiş olabilir.

Bakın artık mamamız elden gidecek diye endişelenmnize gerek kalmadı. Mansur başkan beleşe dağıtıyor.
Mansur reis üretim fazlası olur ise aktrollere gönder tavuk dönerden daha lezzetli olabilir.