bugün

bakın bu ikinci oturum. hiza nedir, nasıl verilir tarihe not düşmüş başkan. verdiğim ve vesile olduğum her oy dibine kadar helal-i hoş olsun mansur başkan. adamsın.

https://www.youtube.com/watch?v=EgaXcNWX1os
Gayet yerinde ve taktir edilesi bir davranıştır.
Şimdi haberde gördüm, sesler yükselince böyle konuşulmayacak diyip ara veriyor.

Ara veriyor fakat bu sırada bir arbede yaşanıyor. Kendisiyle değil tabi, başkaları arasında.

Takım elbiseli insanların kavga etmesi bana hep komik gelmiştir. Yine kahkaha attım.

Bunlardan ziyade de şu hoşuma gitti, adam maddi hata hariç itiraz edemezsiniz diyip gitti ya. Cool. Alıştıkları şey değil tabi kavga çıktı.

Neyse çok komikti. Bir de mecliste "mansur başkan" diye tezahürat yapmak nedir ya? Yine güldüm bak.
Haberde izliyorum da bu adam harbi taşşaklı amk.
Aklını silktiklerim adam avukat lan avukat, hukukçu. Siz sike sürülecek aklınızla belediye başkanının görevlerini nasıl belediye meclisine devretmek için tasarı sunarsınız?

Sunarsanız, "yetki bana ait devam edebilirsiniz" cevabını alırsınız.
25 yıldır ankara'yı parsel parsel satan akpçocukları, mansur başkandan ayarı yiyince nasılda apışıp kalmışlar..
özellikle giderken verdiği ayar ibretliktir.

"yetki bana ait siz devam edebilirsiniz."

aynısını sayın ekrem imamoğlu'ndan da göreceğiz inşallah.

haramilerin, hırsızların senelerdir milletin parasını sömürdükleri yeter...
görsel
akoğlanların 1 nisan'da kafalarına göre seçilmiş belediye başkanının yetkilerine el koymaya kalkmasına ne demeli?
darbe değil mi şimdi bu?
hala bunlara destek veren hayduttan başka bir şey değildir.
Böyle dişli rakipleri görmek, ezenlerin ezilip büzüldüğünü görmek, hakkın ve hukukun ne olduğunu anlatmak, içinde biriken ateşle yakmak kavurmak ne güzel bişeymiş lan. Rte yi övmeye devam edin trollcüler he Van münit dimi de siktir lo.
Dağlarına bahar gelmiş memleketimin!
görsel

Tanım:Hiza iyidir, gereklidir, huzuru ve güveni pompalar davranışıdır, aferin başkanına aittir.
Sikamına.

Mazlumun öc aldığı vakit zalimin zulmettiğinden şiddetlidir.

Mazlum ettiniz adamı. Biz de başınıza getirdik.

Yanacaksınız haramzadeler.
reis daha yeni başladık yavaş.
lmao
Finalde reddediyorum demesi harikaydı. Onlara hukuk nedir öğret başkan.
görsel
Arkadaşlar Ankara’da yaşamayanlar boş yorum yapmasın, çünkü bu adam o koltuğa biçilmiş kaftandı sadece biraz geç kaldı.
Haramzadeler tedirgin.
haramzadeler endiseli.

Heybetini gizli tut yigidim çakallar ürküyor.

Saka saka tokatla gitsin hepsini.
cümlenin muheteşemliğine bakar mısınız...
" yetki bana ait devam edebilirsiniz."
öpmüş bırakmış...

adamsın... cansın... başkansın...

not: yetki devrini istedikleri belediye şirketleri çok sıkı olarak geriye dönük araştırılmalıdır.
adamlardaki rahatlık da ibretlik ha, çok canları yanmış demek ki !
Mansur bey biraz yavaş. Ciğerlerini söktün.
Mansur başkanın yargı dağıtmasıdır. Ak yiyici tayfaya soğuk duş etkisi yaratmış.
iyi oluyor bu kendini bilmez, hukuka nizama riayet etmez çapsız eşkıyalara.

Bunlar iyi günleriniz. Umarım anayasa, kanun, az da olsa hak hukuk varken, daha çok sillesini yersiniz.
Konuşması bitip kürsüden inerken;

Yetki bana ait devam edebilirsiniz.

Haha başkan ya acayip taşaklı adamsın valla.
ilk meclis oturumunda, oy vererek belediye başkanı olarak seçtiğim mansur yavaş'ın önüne, başkanlık yetkilerini belediye meclisine devretmesi önergesi konmuş. bunun yanında tümü "zarar" eden şirketlerin görevlerine devam etmesi gibi pislik kokan teklifler de var.

mansur yavaş da belediye meclisine adalet dağıtmış. herkesi tokat manyağı yapmış. helal olsun. ayakta alkışladım. dün geceden beri açıp açıp izliyorum ve gururlanıyorum şerefsizim.

işte benim başkanım. bundan sonra herkes akıllı olacak.

http://www.cumhuriyet.com...ki_cikisi__Reddettim.html