bugün

piknik kültürü olmayan erkektir.
semaver yakamayan erkekten kötü değildir.
Yancı erkektir, bu yaşına kadar hep mangalı pişirinenin rakı birayı alanın yanında olmuş yemiş içmiş yatmış olduğundan yapamadığı aktivitedir.

Bedava olsa yakar, ama uğraşmaz bu tipler.
yer içer sıçar gider.
seni çöpe atacağım poşete yazık denilesi erkektir.
kesin arabası da otomatik vitesyir.
daha demlenmemiş olan erkektir. çocukken babasının yanında onun hareketlerini izlememiş , pişirilen etleri tatmamıştır. bunları yapsa bile pratik konusunda eksiği olabilir.
Normalde öyle çok kuralları olan biri değilim ama, bir erkekte mangal yapmayı bilmeli ya. Ütü yapmayan kadın gibi bir şey bu. Bir an önce öğrenmesi gereken erkektir.
Kendisine mangal style şarkısını armağan ediyorum.
mangal deyince akla erkegin gelmesine aykiri durumdur.mangalci bayan kulaga hos gelmez.
türk değildir. her türk erkeği mangal yakma yetisine sahip olarak doğar. bu yetenek türk erkeğine tanrı tarafından bahşedilmiştir. savanada mangal yaparken faraşı sallaması ve mangalı çevirişi o kadar estetiktir ki...
mangal yakamayan erkek yoktur, mangal yakabilen dişi vardır.

benim ev arkadaşım yakardı. kız saç kurutma makinesiyle bir tutuştururdu anlatamam. ama biraz çiğ yerdik.

bazı şeyleri gerçekten erkeklerin yapması lazım.
kömürün üstüne benzin döküp ateşleyen kıro.
kesinlikle mersinli değildir. etin nasıl yeneceğini bilmiyordur.
aynı zamanda iktidarsızdır da o. kürek artık müstehaktır ona. pis herif.
kendini haklı çıkarmak için saçma sapan teorik bilgiler zırvalayan ve zaman kazanmaya çalışan erkektir. sonrada kesin bir işi çıkar zaten.
Türk olmadığını düşündüğüm erkektir. Türk erkeğinin genetiğine mangal yakmak kodlanmıştır.
(bkz: genetiğine mangal yakmak kodlanan erkek)
mangal yakamayan erkek mi olur lan?
Yaşı küçüktür yada daha önce hiç mangala karışmamıstir.
mangal yaktıran erkektir. şunu anlayın artık, insanlar ikiye ayrılır; yönetenler ve yönetilenler. ayrıca ben barbekü kullanıyorum.
benim bu. nasıl olsa yakan , beyaz atletli bi işgüzar çıkıyor.
PONPONLU TERLiĞiNi GiYiP CUPCAKE FALAN YESiN.
Ülkemizde yeri olmayan erkektir.
Avcı karakteri taşımaz.
pürmüz ile tarih karışmış erkektir.
bence gitsin alışveriş yapsın ne biliyim makyaj eşyası falan alsın kendisine.
ojeleri bozulmasın diye yakamayan erkektir.