bugün

bir pop grubunun söylemesi beni rahatsız etti ama denemişler. denemeden bilemezsin kaybetmeyi dememiş mi rashit?

dinleyen insanlarda kötü bir hatıra olarak kalacak eylem, olay. vay ki vay.
dinlemedim ama ferman ın sesiyle o iş olmaz hacı. güzel çalarsın, sound filan da belki olur ama o sesin ferman kardeşimizden çıkcağını sanmıyom.
dinlemedim ama birtakim arkadaslar gibi turk bir grubu ecnebiler karsisinda yerecek itin gotune sokacak degilim. ya teknik bir aksaklik olmustur ya da performans kotu degildir sizin kompleks damariniz tutmustur.

turkculugunuz bi tek kurtlere karsi mi len totoslar? gotunuzun kesilmesini hak ettiniz artik.
Maazallah ya pussy i söyleselerdi.
birbirinden pek farkı olmayan iki gruptur benim gözümde fazla sırıtmaz.rammstein çok sert metal grubu sanki kardeşim bıktık şu tatlı su metalcilerinden.
Metallica'nın 'Uzun ince bir yoldayım' çığırması.
yapmayın etmeyin herkes kendi işini yapsın.
binbir türlü azap var deniyor ya, işte biri bu.
yarısına kadar dinledikten sonra kendime gelmem için orijinalini açmak zorunda olduğum cover.

aga çok kötü be. ya da kötü değil de orijinali çok çok iyi ve alıştık ona ondan öyle geldi. bilemedim.
Bu kadar adam yanılıyor olamaz dedim harbiden yanılmamışlar. Almancanın bittiği yerdeyiz.
kulak zükerten, acı bir durumdur.

Ne istediniz ulan vicdansızlar..!
lise seviyesi okulları bile dolaşsanız daha iyi müzik yapan binlerce grup bulabileceğiniz grubun du hast söylemesi.

(bkz: bu adamlara tel takar akord eder gitar diye çalarım)
Gercekten güzel degilmis.
kulaklarımı 20 saniyeliğine sağırlaştırmıştır. Du hast michskskdaşfşiğiafşqgqcv.ğğ.. Adam resmen kusuyor lan.

Link: 0.58 bakın http://www.youtube.com/watch?v=UyeIVxkvfS8
bir rivayete göre rammstein, son konserinde mangaya "bück dich" şarkısını ithaf etmiştir.

(bkz: bück dich)
selçuk şahin in futbolcu olması durumundan farkı olmayan olay.
gitaristinin palm mute tekniğinden bihaber olduğunu düşündüren hede.

yahu allah aşkına, gitar çalmayı yeni öğrenen biri bile palm mute kullanmayı becerebilir.

edit:
--spoiler--
BENDE ALMANYADA DOGDUM BÜYÜDÜM BENCE COK GÜZEL SÖYLÜYOR.NESiNi BEGENMEDiNiZ ANLAMADIM.GiTARiST FLN HAKKINDADA NEGATiF YORUM YAPIYOSUNUZ AMA SiZ DAHA iYi CALIYOSANIZ MANGA GRUBUNDAN POPÜLER OLUN DA GÖRELiM ;))
58MissTurkey 4 months ago
--spoiler-- öeeh..
siktiri çektiğim olaydır. manga da nedir ya vıyvıy emo grubu.
zu hast diye rammsteinin o muhteşem şarkısını berbat eden grup. mna komuştur şarkını. zu hast zuuuuu reziliik

http://www.youtube.com/watch?v=WNWHKmI6-Os +

buyrun.

edit:mha koyim bu en iyi grupsa buyrun pin-up.

http://www.youtube.com/watch?v=QelOSfZHabY +
güzelim şarkının içine edilmesine neden olan olay.
insanı ramstein'den du hast'tan soğutan parça.

(bkz: Yok artık ya)
manga gitaristinin palm mutelarda sorun yaşayıp yaşamadığını sorgulatan performanstır.
(bkz: du has sktr)
ismail türüt'ün du hast söylemesinden iyidir fakat gereksizdir. melodi haricinde hiçbir şey yoktur ortada ki rammstein'ı rammstein yapan till'in sesidir. illa ki cover yapılacaksa, bu işi ergen grupları falan yapmalıdır. zu hast kavırlarıyla böyle ortaya çıkmayın abi, ayıp ya.

o ses ne lan? für alle zaaage?

ha şimdi ben du hast dinledim o yüzden manga'ya bok atıyorum. ehuuea.

ramm zaten grup değil. manga daha iyi.
almanca 'sen' kelimesinin zu olduğunu anlamama neden olan permormans.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar