bugün

istanbul'un maltepe ilçesinde, dillere destan pidesiyle nam salan, self servis yapan pide salonudur.

kıymalı pidesi bugüne değin yemiş olduğum en iyi kıymalı pidedir.

en güzelini sona saklıyorum; "kaşarlı pide". arkadaş bir pide bu kadar mı güzel yapılır? böyle ağzında eriyor insanın resmen. anlatırken bile canım çekiyor, adamlar işini harbiden çok sağlam yapıyor. pide severlere duyurulur, nirvanası için gidin bi deneyin.

seviyorum seni osmanoğlu pide.
osmanoğlu pide, yaptığı akıl almaz pideleriyle, maltepe halkının damağını şenlendirmektedir.kaşarlı pidesi favorimdir. pidenizi yedikten sonra, aklınızda sadece şu soru olacaktır; '' nasıl olur da bir kaşarlı pide bu kadar lezzetli olabilir ''
(bkz: lider pide) müdavimi olarak merak etmeye başladığım pidecidir. her iki yerde de pide yemiş yazar kişileri bir karşılaştırma yapıp bizi de bilgilendirirlerse şükela olur valla.
istanbul maltepede, iş bankasının sokağındaki pidecidir.
bir sucuklu mucuklu bir acayip pide yaparlar, aman dillere destan.
yedi senedir maltepe'de yaşayıp da keşfetmediğim pidecidir. merak ettim, dışarı çıkınca orayı arayacağım.
6, 7 yaşımdan beri müptelası olduğum yer. Senede en az iki, üç kere uğrarım. Kasada çocukluğumdan beri hep süper mario amca durur, tipi hiç değişmedi. Bu lezzette başka hiçbir yerde, en afilli restaurantlarda dahi pide yemedim. Canım çekti şu an, ama çok uzaklardayım. Kib öptüm bye.
insanı müptelası yapıp senede 2-3kez uğramasına sebep olan yer. Nasıl müptelalık arkadaş bu.

Madem aşk var arada, mesafeler sadece bahanedir. ayıp ayıp.