bugün

koca koca adamların liseli tribinden başka bir şey değil.

edit: bu uyduruk, ifadenin altına methiyeler düzüp, beni sürekli eksileyen insanları anlamıyorum. yok türk edebiyatına bla..bla..bla.. bişeyler karalayanlar. türk edebiyatının ne olduğunu biliyorlar mı, acaba? herkes bu hastalık, ilaç, seks kokan yazıları beğenmek zorunda değil, marjinal olmaya çalışmanız sizi tam tersine komik gösteriyor. gidin facebook sayfalarınız da, beğeni kasıp kendinizi tatmin edin.

o değil, yaptığınız işlerin hiçbir özgünlüğü yok. hep aynı nakaratlar, lütfen kendinizi bir bok sanmayın. oradan buradan çarptığınız yazıları, matah birşeymiş gibi göstermeyi bırakın yediremezsiniz. hayatında beat kuşağı, yeraltı edebiyatıyla tanışmamış bir kaç ergenden başka kimseyi etkileyemezsiniz. buda böyle biline!
koca koca adamların liseli tribinden başka bir şey, anlayanına ve yaşayanına bambaşka bir şey.

daha makul ve kendi içindeki tanımını yapmak gerekirse şöyle;

"Malign Edebiyatı, korku, tibbi gerilim ve erotik edebiyat üzerine nesirler, öyküler ve şiirler yayınlamaktadır. Bu edebiyat çişidinin içinde, 16 yaşından küçükler için uygun olmayan, argo, küfür, cinsellik ve şiddet anlatımları içeren metinler ile benzer biçimdeki görsel öğeler bulunabilmektedir. Malign edebiyatı içeriğinden rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız ya da 16 yaşından küçükseniz, lütfen bu noktadan ileriye gitmeyiniz.

Şartlı refleks kaybı, sağduyu yetilerinin bozulması. Uygunsuz dürtüler artar. Sosyal olarak dışlanırsınız. Suçluluk, duygusal acı veya pişmanlık duymadan en olmadık davranışlar sergilersiniz. Şiddete veya ahlak kurallarına aykırı dürtülerinizi kontrol edemezsiniz. Tüm insanların böyle nöbetleri olur. Bilirsiniz işte; Trafikte aniden sizi sollayan arabaya küfür edersiniz. Bunun nasıl olduğunu bilirsiniz ama çoğunuz duygularına hakim olabilir... Toplum bu kontrolsüz insanları ahlaksız olarak addeder. Davranışlarımızın üzerinde mutlak bir hakimiyetimiz olduğunu düşünürler. Birini cinsel olarak arzulamak yönünde özgür bir iradeye sahip değiliz. Odanızda döl yatağınızı temizlemek güzel iken benim yazılarımı sapıkça diye yargılamak size düşmez, bilin."
Charles bukowskiye benzer bence bir tür Çalıntı. Büyük moruk eskiden yapıyordu ve daha iyiydi hatta Çok daha iyiydi.
hayatı nü ye alın cümlesini bana kazandırmış edebiyat.
güzelliği tartışılır.
malign edebiyatı anlaşılamaz, tasfir edilemez. onu sadece potansiyel ruh hastaları okur ve "hisseder".
sanki içinden geçenlerdir, bir nevi insanın söylemediği şeyleri az da olsa yazıya dökülmüş halidir.
içinde ki tanrıdır, içinde ki annen baban ailendir, içinde ki garip kaybolmuşluk hissi, garip bir boşluk hissidir.
sözüm ona koca koca adamların liseli tribi değildir.
içerisinde güzel yazarlar olmasına rağmen taklitçi gördüğüm edebiyat.

hani it kuşağı, malign edebiyatı. Tamam yazdıklarınız güzel de kendinizi sınıflandırmanız bana saçma geliyor. Yazdıklarınız tamamen yeraltı edebiyatına ve beat kuşağına giriyor. Hani bunu isimleştirilmesi bence gereksiz.

Olkan Serdar Yıldız kesinlikle okunulması gerekilen yazarlardan.
çok eskilerde kullanılmış, jean paul sartre'ın da dahi kullandığı kanserli edebiyat kelimesini kimseye çaktırmadan araklayan ergenler hatta kadınlar matinesidir. öylelerdir ki; yazar arkadaşlarının isteği üzerine buraya onları poh pohlayan entryler girilecektir.

(bkz: marjinal olacağım derken rezil olmak)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar