bugün

erkeğin ard arda orgazm olması durumu.

multiple orgasm'ın sadece kadınlara has bi özellik olduğu dü$ünülür ancak hayatı öğrenmi$ * bir er ki$i de multiple orgasm olabilir.

öncelikle bilinmesi gereken $ey her orgazmın bo$alma olmadığıdır. bo$almadan orgazm olunabilir. hem de defalarca.

(bkz: female multiple orgasm)
female multiple orgasm a göre çok çok daha zor olandır.

amaç ejekulasyon (meni çıkışı) olmadan orgazm olmaktır ve bunu ilişki esnasında tekrar takrar yapmaktır. derdin ne diye soranlar için amaç orgazmdan orgazma koşmak ve ilişki süresini uzatmaktır. sen kendine bak totoş benim öyle derdim yok dersen de saygı duyarım.

amma velakin bu male multiple orgasm da pelvis kaslarının önemi çok büyüktür. bu da kegel egzersizleri ile geliştirilebilir bir durumdur.

ha herkesin orgazmı kendine hocam. ne kafa sikiyon. ben neyleyim boşalmadan olan orgazmı diyorsanız susarım. ben de aynı kanıdayım. ha bir de şu var.

(bkz: her şeyi bil ama yapma)
gerçekleştirmenin her erkeğin harcı olmadığı eylem. ilişki sırasında bi kere boşaldıktan sonra offline olmamak gerekir herşeyden önce. * *
bu orgazm türüne ulaşmanın en etkili ve kolay yolu uyarıcı madde kullanmaktır. argoda; pıt, şeker gibi ifade edilen haplar işe yarar. hapların orijinal olmasında fayda vardır. merdiven altında üretilen, içinde; eroin, kokain, amonyak, fare zehri olan haplar pek işe yaramayabilir.
uyarıcı madde kullanımı sonucunda ulaşılmak istenen male multiple orgasmın fatal multiple orgasm a dönüşme olasılığı hayli yüksektir.

her duyduğunuzu denemeye kalkmayın, 1 kere boşalın 1 sigara yakın biraz gezinip tekrar devam edin.
güncel Önemli Başlıklar