bugün

vaseline markalı kakaolu nemlendirici kremle önce bir güzel siliyoruz. ardından gül suyu ile pamukla masaj yapıyoruz. gül suyunun doğal olması çok önemli. ardından da bi güzel su çarpıverin yüzünüze. ama, su soğuk olsun ki açılan gözeneklerinizi sıkıştırsın ve daha pürüzsüz taze bir cilde kavuşabilesiniz. hadi eyvallah.
Yıkanmaktır.
spatula ile kazıyorum ben.
Makyaj temizleme ıslak mendili ile siliyorum sonrada herhangi bir yüz yıkama sıvı sabunu ile yıkıyorum.
Önce miselar su ile bir tur silerek geçin sonra da Mümkünse foreo alın, jelinizle temizleyin. ciltte ciddi anlamda fark ediyor.
artık makyaj yapmıyorum sadece ruj. onu da gül suyu ile siliyorum.
rimel haric gül suyu tüm makyaji temizler cildi ferahlatır.
Sadece gül suyu ve bebe şampuanı kullanıyorum.

Tonik falan benlik değil.

Gerçi tonik o işe mi yarıyor bilemedim.
Ben tükürüğümle siliyorum.
Makyaj temizleme suyu tonik falan hep boş şeyler alıyosun nivea cilt bakım sabununu yıkıyosun bir güzel üstüne de nemlendirici miss.
Sülfirik asit.

Yuzunuzu kulak seviyesine kadar sülfirik asite daldirip 30 saniye bekliyorsunuz. Sonuc muazzam. Deneyin.
Kezzap kullanmak.
Ben her makyajımı kezzapla silerim.
simple makyaj temizleme suyu ve makyaj temizleme pamuğu
mıknatıs gibi tek hamlede, miss...
Yüz yıkama köpükleri kısa sürede ve gözleri yakmadan temizliyor.
dalin kullanıyorum sadece dalin.
favorim double cleansing ama cilt yapınıza uygun komedojenitesi düşük bir yağ kullanmak çok önemli. dalin malin sürmeyin suratınıza tövbeler tövbesi.
Hiç makyaj yapma doğal ol en güzeli.
geçen bir yazar paylaşmıştı.

https://www.uludagsozluk.com/e/43944149/
çamaşır suyu ve deterjan ile güzel temizlenir.
Suya dayanıklı rimel için kesinlikle çay ağacı kremi, onun dışındaki her şey için bioderma’nın mavi yüz temizleme jeli.
pamuğa badem yağı döküp, bölgeyi sildikten sonra dove beyaz sabun veya bebek şampuanıyla yüz yıkamak.