bugün

Eşittir Kız arkadaş edinme problemi.
Benim yapmak istemediğim mühendislik türüdür.
işim düşen mühendistir.
yaz okulunda diferansiyel denklemler alıyorum ama soruları çözemiyorum. ödevi de çözemedim.
Yardım eden olursa sevinirim.

entry silinecektir.
(bkz: ajdar)
Buyrun benim.
buyrun..

danışma ücrete tabidir..
sözlükte var mı merak ettiğim.
(bkz: ajdar anık)
Uzay mühendisliğinin daha genele yayılmış halidir.
At sevici.
genellemeye en uygun mühendistir. detay mühendis işi değildir. hedef mühendis işidir.
haa detayı gerçekleştiremeyen teknisyen varsa, desteklersin o ayrı.
akıllı olanları tümden gelim ile iş yapar. ana ürünü oluşturur sonra uygın parçaları üretir.
bu ürün bir fabrika organizasyonu veye bir üretim bandının planlaması dahi olabilir.

daha az akıllı olanları ise parça parça düşünür ve genellikle detay da boğulur.

sevgiler.
değişik bir odun tipi olup genellikle şehirlerde yaşarlar. kaloriisi de yoktur bu odunların.

Q . k. f. t1 - t2

ile test edebilirsiniz.
günümüz türkiyesinde bolca bulunan meslek grubu. benim dahi tanıdığım 5 arkadaşım var.
Adı Oğuzhan olan bir tanesiyle evlenecekmişim.

6 sene sonra dedi cinli karı ama çok heyecanlıyım bekleyemem. Zengin, Oğuzhan 26 yaşında, makine mühendisi, yakışıklı, bir kız kardeş veya ablası var.

Tiplemeye uyan varsa beni bulsun.
duyduğuma göre, hoca tahtada bir çember çizmiş, sınıfın arkasında yarım saat muhabbeti döndürmüşler..
4. yılımda 3. sınıfı okuyorum. Umarım bu sıfatı alıcam. Isı transfer-Makine Elemanları(Makel)-Akıskanlar Mekaniği gibi agır denebilcek, Malzeme gibi sıkacak dersleri içine alır. Fakat söylerken bi havalanmıyor degiliz. inşaat Mühendisliği revaçta olsada Makine sanki hala Mühendisliklerin atası ve önderi gibi
kimseye tavsiye etmeyeceğim bir bölümdür. azıcık olsun bir şeylerden anlıyorsanız zevkle okursunuz bitirirsiniz. sonra fabrikalarda iş bulursunuz çok düşük ücret teklif ederler. sonra işi kabul etmezsiniz. sonra parasızlık içinizi dar etmeye başlar. sigara almaya dahi utanmaya başlarsınız baba parası çünkü hala. sonra o düşük maaşla işe başkaları girmiştir. o şansınızı da kaybedersiniz. Allah sabır versin. gidin bu puana işletme okuyun 5 sene sonra bankada gayet güzel paralar alırsınız. adınız mühendis olacak diye kendinizi yakmayın.
ülkemde çay fabrikalarından başka bir yerde iş bulamayan meslektaşlarım.
trakya üniversitesinden mezun olanının muz ithalatı -çikita- işine girdiği meslek.

(bkz: ajdar)
görsel
üniversitedeyken makine mühendisliğinden bir çocuk vardı. o zaman için bana romantiklik olsun diye "sen vida ol, ben somun; araya pul koymadan sıksınlar bizi" demişti, içtiğim kola burnumdan çıkmıştı gülerken. özetle aşkta bile kafaları makine devresi gibi çalışır. kalp değil motor var onlarda.
hakkında merak ettiğim şu:şirketler tecrübeye bakar diyorlar.yoksa asgari ücretle başlanıp yükselmek gerekiyormuş.peki mezun olunca kpss kazansak ve bir kaç yıl sonra özele geçsek nasıl olur?devlette çalışmayı da tecrübeden sayar mı özel sirket
allah nasip ederse gelecekte ki ünvanım olacak meslektir. ayrıca en çok da karizmatiktir ve mühendis sıfatına en yakışandır.
Hangi makinenin muhendisi oldugu merak konusudur.
Zira evinizdeki cekyat da bir makinedir ve muhendis zekasiyla yapilmistir. Koruklu pipeti de dusunen bir muhendistir. Ki yuz yilin icadidir kanimca. Bu mantikla, daglarin arasindan kanallar gecirip su goturmedikleri metrekare kalmamistir.
Bence doktorluk gibi uzmalik alanlari olmali.
Makine muhendisi deyip gecilmemelidir.