bugün

makine mühendisliği bölümünü okumuş kızdır. tebrik edilesidir.
(bkz: ellerinden öpüyorum)
*
büyük ihtimalle satış mühendisliği yapıyordur.
eşşeklerin sempati duyduğu kızdır.
eğlenceli bir üniversite hayatı yaşamış kızdır.
pek bulunduğu görünmemekle beraber olanlarında bıyıklarının olduğu sabitlenen kızdır.
çağla kubat da makine mühendisidir, ancak kız mıdır? o kadarını bilmiyorum sözlük.
olumlu yönünden bakarsak eğer kendini bulunduğu ortama alıştırırsa ilerde mükemmel taşak geçme becerisine sahip olacak kızdır.

not: hayır gözlerimle gördüm ben.
havuçlu anne bile olsa pamuk prenses itibarını görür.
(bkz: 404 not found)
3. sınıfa geçtiğinde sınıf arkadaşlarıyla birlikte kantine inip karı kız kesecektir, ne bilim kızlara 10 üzerinden puan verecektir.
erkek ebe gibi birşeydir.
badem bıyıkları olan delikanlı bir ağabeyimizdir.
evet.kız olarak kalacak olandır.
asimile olacaktır o kadar erkek arasında. yanarım da buna yanarım. bir genç daha hayatının baharında kötü yola düştü.* * * * * * *
facebook'unda baretli ve multiple papuçları, rekleftik yelek ile resmi vardır.
ne kadar çirkin olursa olsun götü kalkık olacak olan kızdır. istisnalar vardır. Ona olan talep arttıkça mütevazileşebilir ama çok nadir olur. Aslına bakarsanız okul dışında suratına bakmayacağınız tip, okulda kendini adriana lima zanneder. Suç onda değildir, onu bu hale getiren makina mühendisi erkektir.

not: makina mühendisi değilim.
bedelli askerlik kapsamına alınması düşünülen bir organizma.
tebrik edilesi kızdır. sayısalcı olsam ben de çok isterdim popülerliği düşünemiyorum. hem makina müh. okuyan bir kız böyle bir fırsatı nasıl teper de kendine bakmaz anlamam.
Ev arkadaşım olmasını 4 yıldır dilediğim kız tipi fakat bulabilmiş değilim o da ayrı bir konu.
her döneminde evrim geçirecek olan kızdır.

+bu kim?
-bu ilk geldiğinde kızdı abi şimdi biz berke diyoruz.
makina mühendisi kız için yapılan tanımlamalardan hangisi en uygundur?
a)çölde açan çiçektir.
b)bıyıklıdır.
c)çirkindir.
d)hepsi.
cevap?
zaten ilgilenilmesi için gitmiş kızdır. bu ilgiyi bolca görecektir.
okulun mehter takımına seçilmiştir.
saat dokuz yönüne bak kanka diyebilen kızdır ayrıca. kendimden biliyorum.
edit: arkadaşım şaşırmışsın ama mühendislikte okuyan bir kız böyle oluyor işte.güzel kız varsa kankalarına haber veriyorsun biraz erkek fatmacılık oynuyorsun.
ayrıca not : bıyıklı filanda değilim .
kişi başına düşen 1.25 kg ı oluşturan kız. cennetliktir aynı zamanda. bunlar korkularından çirkin gibi gözükür ama mezuniyet balosunda afrodit olurlar.

(bkz: geleceği görebilmek)