bugün

öncelikle, evvela, ilk başta, acilen, aman aman belirteyim, bu entryde bahsedilen olaylar tamamen gerçek ürünüdür, ve bir uludağ sözlük faşosu poisonx tarafından icra edilmiştir. e madem o yaşadı da sen ne s.kime açıyorsun başlığı diye soracak olursanız, zamparalık bu adamın uzmanlık alanı hikayeleştirmek de benim (çok da küstahmış).

olay nasıl gelişti, veriz lokeyşın?

buradan itibaren daktilo sesini düşünerek okuyunuz;

yer: konya

tarih: falanca... galiba geçen sene

zampara: poisonx

hedef: 2 üniversiteli genç kız (hele sosyal filimlerdense dadından yinmez)

daktilo sustu, hafiften bir müzik girdi araya klip öncesi (black sabahat- iron man) * (dostum hafif demişsin metal çıktı)

selçuk üniversitesi'nin işletme bölümünde okuyan ülkücü mü ülkücü ama bir o kadar da satanist görünümlü mü görünümlü öğrencisi poisonx biraz mal görünümlü ev arkadaşı ile birlikte marketten makarna yardımı ile hatun kaldırmaya karar verir. burada duralım şimdi marketten hatun kaldırmayı anladık da bu işi makarnayla nasıl yapacaz? demeden önce hikayenin devamını okuyun aradığınız cevaplar burada.

marketteki raflar arasında göz hapsine alınan 2 kız marketten çıkana kadar takip edilir poisonx ve ekürisi tarafından. bu esnada boş durmayan 2 kafadar bir miktar makarna biraz ketçap ve makarna yapmak için tencere satın alırlar (halbuki evlerinde ocak bile yok) ve kızları takip ederler. bosna hersek mahallesinin huzur sitelerine giden yoldaki kuytu bir köşede kızlara arkadan saldıran sapık?!. pardon o başka bir poisonx hikayesi dönelim bu hikayeye, kızlara arkadan yaklaşan poisonx gayet kibar bir ses tonu ile şöyle der, "ya arkadaşlar ben ve ev arkadaşım makarna aldık pişirecez ama makarnayı soğuk suya mı yoksa sıcak suya mı koyacağımızı bilmiyoruz". bu sorunun ardından kızlar gülmeye müsait tüm organlarıyla anıra anıra kahkara atarken poisonx'in yüzünde sempatik çocuk ifadesi beliriverir. hemen tav olmayan hatuşlar tarifi verir ve sçs kib byes deyip olay yerinden ayrılmaya niyetlenir. hikayenin boktan bir sona doğru gideceğini anlayan poisonx hemen b planını uygulamaya koyar ve "ya sıcak suyu anladık ama bunun yağı, tuzu ne aralıkta atılır" der ve alacağı cevap, "hadi bizi evine götür de çılgınlar gibi sevişelim" olmaz tabi, onu da güzelce tarif ederler. akabinde bir gülüşmeler efendime söyleyeyim sizin bölüm-memleket-kaçıncı sınıf muhabbetleri döner ve finalde poisonx en medeniyetsiz cesaretini takınarak, "bir gün de inşallah siz bize gelir yaparsınız yeriz" ya da benzer bir şey der. kızların telefonu alınır, mümkün mertebe yakın zaman içerisinde kızlarla bağlantı kurulur ve seviyeli bir ilişki başlar.

hikaye burada bitti, bu hikayeyi istanbul canı isteyen gelsin zirvesi öncesinde ağa camii önünde poisonx ile ayaküstü laflarken hayranlıkla dinledim. başka bir hikayede görüşmek dileğiyle ne diyorum lan ben? hala ikna olmayıp onun icraatlarını sen niye yazıyorsun diye soran olursa; (bkz: cunku essegin zikinden dolayi).
italyan olmaktır..
(bkz: makara ile hatun kaldırmak)
(bkz: erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer)*
ancak çubuk makarna ile olur.
hatunun ağzına aldığı çubuk makarnayı içeri doğru çekerken hemen yapışıp ucundan kaptıktan sonra bitiminde dudak dudağa yapışmaktır.*
hayal ürünüdür.
rüyada görülebilecek bir vaka.
iki defa yaptığım, üçüncü denememde olaya çok hızlı girmemizden mütevellit gerek duymadığım; en pratik, en ucuz, çabuk piştiği için sevişmeye daha çok zaman bırakan hatun kaldırma yöntemidir.
(bkz: Tayyip Erdoğan)
güncel Önemli Başlıklar