bugün

formalitasyon nikelaj: yediğimiz yuttuğumuz vakit fizikselden ziyade zihinsel faydalarının bünyedeki yansımalarıdır.

gerçekten değişik bişey şu magnum * *. insan bi şey sanıyo olum kendini. böyle havaya girmeler, gerilmeler, josh holloway yaratığı * gibi tribe girmeler filan.

dün değil evvelindeki gün 10 liram kalmış.fm 2008oynuyorum manchester city ile ama var bünyede bi sıkıntı. ne 4-4-2 işliyo ne 4-2-3-1. yok abi. elano bile küsmüş. ''siktir lan vurmicam topa'' diyo. ben de hemen kardeşime ültimatom verdim. olum hemen git şu magnum'un double çikolatalı olanından al 3 tane diye * *. gelmesi yıllar aldı sandı. o kadar istemişim o lanet olasıcayı. neyse geldi hamd. açar açmaz bizim rapper ninja'nın ısırdığı kadar ısırdım hemen *. allah seni aklına getireni cennetine koysun dedim sonra. nasıl bişeydir olum o öyle? yuh. kasılıyorum. geriliyorum. lord sanıyırum kendimi. kucağıma lacak kız arıyorum. reklamdan da o kadar etkilenmişim yani. velhasıl kelam gerçekten adamın acayip götünü kaldırıyo bu magnum.

harbi lan. ne de güzel yeri varmış hayatımda. eşşoğlueşşek double çikolata! kaç yaşında adamım ne cümleler kurdurdu bana.
"haz var dahası var" sloganından ötürü cinsel haz yaşayacağını sanan insanların * yaşadığı hayal kırıklığı en komik etkilerindendir.
şekeri olanlar için bu dunyadan daha cok etkileri olacaktır.
vucudun ortasinda, bakildiginda diger tarafi gorulebilen bir delik.
bir reklam dehası olan magnumun tüketildiğinde ''ee bu kadar mıydı?'' diye kendi kendinizi sorgulamanıza sebep olması.*
bazı entryler yüzünden şahsıma ''bu magnum'un tadı semizotuna benziyo da ben mi karıştırıyorum'' dedirten bir etkisi de olmuştur.
*