bugün

görsel

görsel

Çok seksi ve çekici bir sigara içişi vardı ve izlerken sigaraya başlayasın geliyordu. O derece güzel ve nostaljik alman askerleri fotoları gibi..

görsel

Güzel kızdı. Prensipler yüzünden bitti. 2 tarafta inatçı keçi olunca olmuyor ne yazıkki. Sağlıklı günlere..
Bir de şunlar kalmış birlikte çekindiğimiz.

görsel
görsel
Peki.
Benim şimdi anlamadığım tek nokta var; bundan bize ne?
geçmiş olsun dedirtir
(bkz: cool story bro)
kaçan balık büyük olur.
Macar salami vardı geçen hafta bitti.
Dana etinden yapılan Bir çeşidini göndermiş. Bir daha da gelmemek üzere.

Köszönöm bile diyemedim...
Eski sevgiline sordun mu burada binlerce erkeğin baktığı bir mecrada boy boy fotoğraflarının olmasını istiyor mu acaba?

Haberi olup dava açsa bi s*kim diyemezsin.

T: iki kişiye özel olan bir takım hatıralardır.
Kendisi rica ettiği ona verdiğim söz üzerine paylaştım aksi takdirde silmek üzereydim. Son bir iyilik istedi diye yoksa benim olmayanı ben neden paylaşıp yaymak isteyim. 2 gün sonra sözümü tutmuş olacağım. Ayrıca telefonumdan gönül rahatlığıyla sildim. Ne de olsa artık lazım değil.
Yamuk kaporta kirik dikiz aynalari ileri derecede gunes yanigi.. Geriye kala ney la kizi parca pincik edip yedin mi arta kalanlardan mi bahsediyorsun.
Türkleri çok seven bir kızdı. Almanya'da da yaşamıyor sonuçta. Biraz zor bulur türk erkeğini ailesini bırakma kaygısı olmasa türkiye'ye benimle birlikte gelecekti. Sağlık olsun onun inadı. Biz de türk kızlarıyla kaldığımız yerden devam ediyoruz.
hııı ben de zamanında bikaç tane ziktim o macarlardan...iyidirler yatakta.

amaaannn, ziktir et, kadından bol ne var bu dünyada? daha ne almanlar var fransızlar var, belçikalı kadınlar da hiç fena diildir...

boşgeç, her ilişki "bitmek" içindir !!
Kaşa neden takışıyorsunuz o rica etmişti orada macar erkekleri arasında meşhur dedi. Yaptim onu mutlu ettim neyin derdindesiniz sorusunu sormama sebep olan fotoğraflardır.
Sanırım artık kaş sorununu çözmüş erkektir. Macar modasıyla dalga geçmeyin lütfen deme sebebidir.
Dikkat ettim bizimkisi (oğlan) de macarlara benziyor lan. Aga bitse bile resmini göstermek racona ters. Sil.
Zaman her şeyin ilacıdır. Beklemek gerekir belki bizimle gelir.
macaristan'ın en çirkin kızını bulmuş hava atıyor la, bravo.
biraz toz biraz duman..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar