bugün

ışıklı sözlüyümüzde mansur yavaş için proje olduğu hakkında çeşitli söylentilerin dinlendirilmesine neden olmuş. efendime söyleyeyim, işte mansur'a mazbatasını hemen vermişler ama, imamımoğluma vermemişler.

komple teorileri türetmişler, diğer chpli belediye başkanlarının odasında r.t.e portresi yokmuş felan filan işte. beni bilir, az çok tanırsınız nonoşlar. 18 yıllık millet irtifakı destekçisi ışıklı bir geyim. tıpkı sizler gibi.

lakin, tayyip'te bu ülkenin padişahı sonuçta.

şimdi doğru oturup eğri konuşmak gerek. hal böyle iken mansur yavaş odasına tayyib prototipi asmayacak ise kimin prototipini asacak, soruyorum size yha? kimin prototipini asacak?

yane, adam devlet büyüğü, bu durum o yüzden gayet normal. makama saygıda denebilir. che guevara portresi mi assın odasına, dağa mı çıksın ayol? bildiyin saçmalık işte.

mansur başkanımız ankara garına astırdığı dev atatürk posterinin yanına birde dev r.t.e posteri astırır umarım. zira dediğim gibi, devlet büyüğümüz. her ne kadar hdp li olsam da doğruları konuşmam gerek arkadaşlar. evet.

https://twitter.com/CorpS...tatus/1116292710342778880
o rte portresi değil cumhurbaşkanı portresi, 2023'te kim seçilirse onunkiyle yenilenir.
birden kaldırırsa bazıları kalpten gidebilir diye, yavaş yavaş kaldıracaktır belki. *
Boyu yetişmemiştir.
rte partili olduğundan, ne benim, ne de sayın yavaşın lideri değildir. kalmasında sakınca yoktur.
Ilk icraati bu olmayacaktı zaten.
Yavaş yavaş.
sözlükteki malları bir kez daha gözler önüne seren porte. her belediyenin makam odasında devletin cumhurbaşkanının resmi bulunmak zorundadır. kim olursa olsun. hayır varsa da var yani. o kadar önemli sorunumuz varken bir tabloyu mu dert ettiniz merak konusu.
simdi gazi mustafa kemal ataturk ten baska kimsenin resmini asmam o resmide her gordugumde ruhunu şaad etmek ve yobazlara kisa yoldan fikirlerimi gostermek icin asardim , belki ataturk te hayatta olsaydi resmini asmazdim.
ama rtenin resmini ne yasarken nede oldukten sonrada asmam, acikcasi benimde bir yerlerde resmimin asilmasini istemem ne sacma.
Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı. Ne olursa olsun su anki prosedür bunu gerektirir tahminimce.