bugün

dünyanın en güzel nickli uludağ sözlük yazarı.
liseden ve üniversiteden sıra arkadaşım. bi kere kopya vermişliği yok. senin kopya vermeme yavşaklığından utanıyorum.
adam edebiyatçı ya süper entryler giriyor helal olsun takipcinim.
s a n a d a m e r h a b a dediğim sekizinci nesil sözlük yazarı. hoşgelmiş efendim.
kendi adına başlık açmış üzüldüm lan yazara.
m e r h a b a yı anladım da o l l l l l l l l ne oluyor oacaba onu anlayamadım. hoş gelmiş yazar.
dikkat çekici bir nicke sahip yazar.
tanımam etmem kilimcinin körü. edebiyatçı olduğuna yönelik söylentiler var. nick alırken neden her harfin arasına boşluk koyar onunda ayrıca düşünülesi lazım.

edit: yalan haber edebiyatçı değilmiş. kandırıldık kaçın.
başka dilde edebiyatçıdır.
(#12708896) başlığıyla güldürmüştür. Zekice....

Hoş geleceğini düşündürmüş 8. nesil çaylak.
Kalemine kuvvet....
an itibariyle yarmıştır.
balına merhaba diyen yazar. fetihlerin aslında işgal olduğunu savunmaktadır.
sevdiğim bir yazardır.
rahman ve rahim olan allah'ın adıyla;

"Eğer, hakkında hiçbir bilgi sahibi olmadığın bir şeyi bana ortak koşman için seninle uğraşırlarsa, onlara itaat etme.
Fakat dünyada onlarla iyi geçin.
Bana yönelenlerin yoluna uy.
Sonra dönüşünüz ancak banadır.
Ben de size yapmakta olduğunuz şeyleri haber vereceğim."

lokman suresi
(13-15. ayetler)
''evrimi yalanlayan şakirt* vs bilmeden laf etme :('' en sevdiği kitaptır.
oyun başlıklarının altına sürekli copy paste şeklinde "en içler acısı oyunlardan biri" yazan ne yapmaya çalıştığını çözemediğim yazar.
kendine hoşgeldin entrysi giren ve henüz entry girme kurallarını bilmediğini düşündüren yazar.
tanımam etmem, duymadım, bilmiyorum, görmedim denebilecek bir yazardır.
göztepelidir.
tanrı tarafından aldatıldığını düşündüğüm entelektüel yazar. bence onun gibi 16 yazarımız daha olsa, amazon ormanları çöl olurdu.
resim , müzik , mimari ve sanat takıntısı olduğunu düşündüğüm yazar.
resim deyince çıplak ve ıslak kadın resimleri, müzik deyince emmeli gömmeli sözleri olan tarzı, mimarlıktan anladığıda bir kerhane inşaası filan olduğunu düşündüğüm, troll özentisi.
(#12918217)
(#12918135)

bu tür entryler girerek dikkat çekmeye çalışan yazarımsı.

inanmasa da saygı duymayı öğrenmeli.
sözlüğe ilk adımını attığından bu yana dikkat çekmek için ne kadar çabaladığını seçtiği nickten ve girdiği malak seviyesindeki entrylerden anlayabiliriz.

sana da merhabaaa |||||||||||||| burdayım.
yazarımsı.