bugün

johann wolfgang von goethe tarafından ''dünyanın en mükemmel kadını babalarının yokluğunda çocuklarına baba da olabilen kadındır.'' şeklinde açıklanmış kadındır. ayrıca ''sadece erkeklerin kadınlardan beklentilerinin bir bütünü müdür? '' diye de düşündürten sorudur..
hayata karşı duruşu sağlam ,kaliteli ağlama duvarı olmayan, yere güçlü basan ve her daim yanınızda olan kadın mükemmeldir.
can dündar'a göre mükemmel kadın böyledir. doğru söze ne denir. *

Gerçek bir kadın ezik durmaz. Kambur yürümez, dimdik durur. Kendine
saygısı, güveni vardır. erkeğine can yoldaşı olur,destek olur, onu
dinlemeyi bilir.

Bazen utangaç olur, bazen ürkek. Soğuktan ya da yalnızlıktan korkabilir
kadın. Aptal olmaz gerçek bir kadın. Bön bön bakmaz adamların suratına.
Hülyalı bakışları da olsa, zihni uyanık olur.

Hüznü, gökten deli deli yağan yağmur gibi olur, saçlarından akar. Neşesi
ise öyle renkli, öyle dağınık; saçları savrulur. Kahkahaları vardır bu
kadının, çın çın eder odaların duvarlarında.

Sesi güzel olur kadının, biraz buğulu...arada bir pencereye yaslar
başını, sokağa dalıp gider, bir şarkı söyler.
Olgunluğuyla şaşırtır erkeği. Bazen de öyle çocuk olur, öyle sağlam
saçmalar ki, yine, yine şaşırtır onu.

Sıkmaz kadın, bunaltmaz, yaşa yaşa bitmez. Huzur verir varlığıyla.
'' mükemmel erkek '' başlığındaki erkek yazarların verdikleri örnekleri kesinlikle kaale almayan kadındır..
bilgili, kültürlü, alt beyinde gelişmiş, ve tüm kötü duygulardan uzak insandır..

(bkz: yok öyle bir şey)
mükemmel kadın yoktur fazla alkol, uyuşturucu v.s vardır çağrışımını yapan betimleme...
saniyorum ozellikleri soyle olmasi muhtemel olan kadin turudur;

hastalikta saglikta erkekinin yaninda dursun, onu beslesin, buyutsun, hep saglam dursun, akilli olsun ama erkegi ezmesin, neseli olsun, eglenceli olsun, iyilik emsali olsun, guzel opussun, harika sevissin ama melek kadar masum olsun, erkek ne yaparsa yapsin cok konusmasin, cekici olsun, yeri geldiginde konusmayi, yeri geldiginde susmayi bilsin, mukemmel yemekler yapsin, her daim sabirli olsun, yuzu gulsun, sonsuz bir anlayisi olsun... yani bu liste boyle uzar gider ve ben diyorum ki;

oyle bi kadin bulursan bana da haber ver birlikte duzelim.
varlığına inandığım kadındır.

vardır gizli, saklı bir kuytuda. bulmasını bilene...
iyi güzel ahlaklı kadındır. herşeyden öte ailesine ve namusuna düşkün olandır.
dilsizdir.
bir erkeğin (eğer erkek/kadın ilişkisindeki "mükemmel kadın"dan bahsediyorsak) kafasındaki mükemmelik tanımıyla ortaya çıkacak kadındır.

dünyada ne kadar erkek varsa, sayısı da o kadardır bu kadının (hatta daha fazla bile olabilir).
herkesin istediği, beklediği farklıdır ne de olsa.
gözlerinin içi gülendir, şeffaf* olandır.*
sana göre mükemmel; bakire, ev işlerinde master yapmış, etine dolgun anaç bir dişi iken bana göre yatakta yılan gibi kıvrılan, vaktinin çoğunu erkeğe ayırıp yemeği pratik bir şekilde halleden ve çocuk istemeyen kadın olabilir mi acaba?

ve dahası, hangi vasfımıza hürmeten mükemmeli hak ettiğimiz sanrısına bu denli kendimizi kaptırıyoruz?
erkeğini mükemmel yapan kadındır.
eli dilinden hızlı olan kadındır.
(bkz: Nefertari)
evlilik tarihini sormayan.
beni seviyormusun ?
en son bana ne zaman seni seviyorum dedin ?
diye saçma sapan sorular sormayan kadındır
Hani namus gibi erdem gibi onur gibi artık demode olmuş bazı değerler vardır ya işte bu demode şeyler kıstasında bir erkeğe batmayan, rahatsızlık vermeyen kadındır.
(bkz: aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor) **
(bkz: şenay gürler)
çoğu kişiye göre annedir.
yeni nesille birlikte yok olmaya yuz tutmus ki hatta yok olmustur dediğim degerli varlıklar.
inci sözlük üretimi kadın:
görsel
henüz dogmamis ya da çoktan ölmüs olandir. böyle manidar bir alinti yaptiktan sonra isin gerçek yüzü sudur ki: yatakta fahişe,dışarda rahibe, mutfakta asçi olan kadindir.
not: birazdan okuyacaklarınız alıntıdır...*
Zamanın birinde mükemmel erkek ve mükemmel kadın karşılaşmışlar.
Mükemmel bir flört döneminden sonra mükemmel bir evlilik yapmışlar.
Birlikte mükemmel bir hayat sürmüşler.
Bu mükemmel çift karlı, fırtınalı bir noel aksamı mükemmel arabalarıyla giderken yolda donmak üzere olan bir adam görmüşler.
Mükemmel çift olduklarından adama yardım etmek için durmuşlar.
Adam meğer sırtında oyuncak çuvalıyla Noel Baba'ymış.

Mükemmel çiftimiz noel akşamı çocukların hayallerini karartmamak için noel baba ve oyuncaklarını arabaya yüklemişler.
Oyuncakları çocuklara dağıtarak yollarına devam etmişler...
Maalesef tipi artmış, araca hakim olmak zorlaşmış. mükemmel çift ve noel baba trafik kazası geçirmişler.
kazada bunlardan yanlızca biri kurtulmuş.

soru: kim kurtulmuş?
cevap aşağıda

Yanıt:

Mükemmel kadın kurtulmuş...
Herşeyden önce mükemmel kadın gerçekten vardır...
Herkes bilir ki noel baba ve mükemmel erkek diye birisi yoktur...

DiKKAT: Kadınlar burada okumayı bıraksınlar, onlar için yazının sonu burası!

**** erkekler DEVAM EDiP aşağıya baksınlar...

Eğer mükemmel adam ve noel baba yoksa, arabayı mutlaka mükemmel kadın kullanıyordur.
Bu bize kazanın nedenini ve en mükemmel kadının bile araba kullanmak gibi bazı konularda pekte mükemmel olmadığını açıklar...

**** SADECE erkekler DEVAM ETSiNLER...

Şimdi eğer bir kadınsanız ve hala bunu
okuyorsanız, buda başka bir noktayı açığa kavuşturur:
Kadınlar hiç laf dinlemezler...

tanım: kimse mükemmel değildir! buna kadınlar da dahil.