bugün

Ülkücü camianın mihenk taşı sayılabilecek ender üstadlarındandır. rahmetli muhsin yazıcıoğlu'nun da yakın arkadaşı olup, yazıcıoğlu'nun ardından ülkü ocaklarının başkanlığını yapmıştır.

iyi bir edebiyatçı ve birinci sınıf şair niteliğine haiz olmakla beraber ülkücü camianın içinde bugün yaşayan ve entellektüel sayılabilecek olan neredeyse tek kişidir. açık fikirli, rasyonel düşüncelidir; lakin milliyetçiliğinden ve mukaddesatçılığından hiç taviz vermez.

bir dönem türkiye yazarlar birliği başkanlığı da yapmış olup halen trt yönetim kurulu üyesidir.
Ek bilgi: geçenlerde düzenlemiş olan Muhsin Yazıcıoğlu'nu anma programında bir konuşmasını dinlemiştim. akıcı üslubu ve mükemmel hitabetiyle adeta beni olduğum yere kilitledi. ve anladım ki bu kuşağın adamları gerçekten boş adamlar değiller.
büyük birlik partisi mütefekkilerindendir.fikir doludur, "alperen ocakları tarafından ve büyük birlik partisi tarafından sempatisi bol olan şair, yazar, prof. dr ....
ülkücü camianın "boş olmayan"larından. milliyetçi paradigmayı artık brnimseyemiyorum, okuduğum, gördüğüm şeylerden dolayı. ama lütfü bey son zamanlarda çok tartışılan meclis başkanlığı seçimleri hakkında bir yazı yazmış. şahsen benim fikirlerime ciddi şekilde tesir etti. ben de ana akım medyanın tesirinde kalarak bazı şeyleri gözden kaçırmışım. ilgili yazı için:

http://www.gazetevahdet.c...ine-saldirilar-2733yy.htm
Ülkücü camianın naif kalemli entelektüel bakışlı ve iyi kalpli insanıdır.
Muhsin Yazıcıoğlu'na Ashab-ı Kehf Delikanlısı tabirini yapandır.
Eli kalem tutan ve goruslerini kalem ile savunandır.
Ve maalesef değeri anlasilamayandir.
Muhsin yazicioglunun çaycısı. Mumtazer turkonenin serbest bırakılması için imza kampanyası başlatmış. O imza attigin kalemi alip götüne sokarlar senin. Gotverenlik yapma.
kendisini yakinen tanırım. daha geniş değerlendirmeyi sonra yapacağım. ümit özdağ'ın önderliğinde kurulan zafer partisi kurucu listesinde olduğu söylenen ülkücü yazar.
Ülkücü camianın önde gelen elemanlarından biridir. Muhsin Yazıcıoğlu'nun yakın dava arkadaşıdır.
Zafer Partisi yönetim kurulu üyelerindendir.
Bir o kadar da yobazın tekidir. Bu çağda hâlâ daha Türk-islam sentezi gibi bir saçmalığı savunur. Yok cihad falan zart zurt.
Lütfü Şahsuvaroğlu gibi islamcı çürük elmalar Zafer Partisinden derhal şutlanmalıdır... Bir de Zafer Partisi, seküler ve Atatürkçü olarak bilinen bir parti. Yeter artık, boomer islamcı ve ülkücü kafası istemiyoruz. Hepsi birbirinden beter. En ideal Türklük, içine dincilik girmemiş Türklüktür.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel