(bkz: #33046816)

Kendini değerli sanan bir andaval. Tutmayın beni gülüyorum. Bu arada, ne tarafa doğru gülüyoruz?
Ya canlar bugüne kadar suçladım suçladık elimize bir şey geçmedi bana sövünce de geçmeyecek şayet rahatlayacaksanız okey. Bu suçlamalarla bir iç sorun yaratacağımıza gerçek vatanseverler bir olup terör yandaşlarının ırzına geçmeliyiz. net.
bitti lan o birlik mirlik.
ayrıştıra ayrıştıra anasını si.tiniz ülkenin.
sizin gibi hain köpeklerle birlik olacağıma gider domuza veririm daha iyi.
a.ına kodumun biatçı, çıkarcı köpekleri.
sizin ve sizler gibiler gebermeden bizlere ve insanlığa rahat yok.
Kılıçtarı suçlayalım değil mi? Ssk yı bile batırdı. Pis kılıçtar.
Katıldığım teklif. Az önce biri "birkaç patlama daha olursa akp başımızdan gider" tarzı bir laf söyleyen solcu adamın haberini paylaşmıştı, "solcular seviniyor bu duruma" diyerek. Bir yandan da "patlamaların umrunda olmadığı aktrol" başlıkları açılıyor. Gerilim yaşadığımız bugünlerde doğru bulmuyorum bunları.

Ne olursak olalım hepimiz üzülüyoruz. Hepimizin umrunda. Birbirimize yüklenmeyelim.
Zaten dışarıdan saldırı alıyoruz bir de siz içeriyi karıştırmayın .
Herkes aynı tarafta ya da aynı görüşte olmak zorunda değil
Kimse suçsuz da değil
Ama bunları sonraya bırakın
Kesin artık şu birbirinize suç atmaktan olayları unutma alışkanlığınızı.
Çok katkıda bulunmak isteniyorsa gidin kan verin arkadaşlar. akp başta olduğu için tabiki ona çatacağız. söveceğiz zaten hep böyle yaptık ama noldu? trol klavye şovmenlerine fırsat tanımamalıyız bence.
Ülke sınırlarından girişte belli bir standart bile koymayan, ülkeyi kimliği belirsiz kişilerle dolduran adamları suçlamayacaksak, kimi suçlayalım?
çok haklı bir taleptir.

artık birbirimizi suçlamayı bırakmalı ve orospu çocuğu teröristlerin bir yıl gibi bir sürede 1000 vatandaşımızın kanına girmesinin asıl sorumlusu olan akp'yi suçlamalıyız.
ya arkadaşım bu ulkeyi kim yönetiyor ? bu ülke kimin kararları doğrultusunda dış siyasetini belirliyor. nası suçlamayalım ? bu ülkedeki her can devletin ve dolayısıyla iktidarın koruması altında olmalıdır. koruyamadığı durumda ne diyelim ? bu cahil sürüsünün hiç mi suçu yok ?
fazla iyi niyetli yazar söylemi.

peki kimi suçlayalım sevgili amına koduğum, zimbabve hükümet destekleyicilerini mi?
kimi suclayacagiz kardes, bir de bu dingillerle ugrasiyoruz.

patlama olmus, birbirimizi suclamayin diyor. suclanacak tek bir mecra var ama onlarda zeytinyagi gibi uste cikmaya calisiyorlar.
içimde Aktroll nefreti olmasına rağmen tüm yazarlarımıza önereceğim şeydir. Gerçekten sol sağ farketmez propaganda yapmak istemeyen yazar ülkesini düşünüyodur. Birini kötüleyince elimize bişey geçmeyeceğini hepimiz biliyoruz burda dil döktüğümüzde de güzel ülkemizde kıl kıpırdamıyor. E hal böyleyken boş yere birbirmizi ayrıştırıp düşman sevindirmeye gerek yoktur.