bugün

2023'de jelibon, magnum, nutella ve pringles madenlerini de kullanabilecekmişiz!
Bu anlaşmanın gizli maddelerini Allah bile bilmemektedir.

Sadece bazı akpliler bilir.
arkadaşlar lozan anlaşmasının internet sitesinden girdim, bazı maddelerde "bu maddeyi sadece rotschild ailesi üyeleri okuyabilir" diye ibare çıkıyor tıklayınca. var mı okuyabilen o maddeleri? yoksa 2023'te mi açılacak?
arkadaşlar lozan anlaşmasının internet sitesinden girdim, bazı maddelerde "bu madde gizlenmiştir" diye ibare çıkıyor tıklayınca. var mı okuyabilen o maddeleri. yoksa 2023te mi açılacak.
basına sızıp ifşa olmuştur;

görsel
görebilmek için aktroll olma şartı vardır, öyle sen ben gibi zavallılar göremez.
gelecek daha iyi olacak mantığını kafalara yerleştirerek safları saffında tutma hayallerini kullananların uydurmalarıdır.
sosyal medyaya düşmüş anlaşma metni
görsel
ismet imzayı atacan ama kimseye söylemek yok zaten yüzyıl sonra anlaşmayı siktir et bütün borlar senin.
allahım bu nasıl bir cehalettir. bu saçmalıkları okuduğum için biri beni ziksin lütfen.
Çok gizli olduğundan tek sayfa bir kağıda yazmışlar, saklaması kolay olsun diye...

https://galeri13.uludagso...zli-maddeleri_1652800.jpg
en önemli maddelerinden biri ''petrol çıkartamazsın''
türkiye petrol ve bor madeni cenneti aslında. arap ülkelerinden daha çok petrol yatağına sahip. ama bunları maalesef çıkartamıyoruz. bu yüzden dünyanın en pahalı benzini bizde.

2023'te sona eriyor lozan. o günden sonra en ucuz benzin bizde olacak. ayrıca avrupa'nın hakimi olacağız. az kaldı. bekleyin.
bitmeyen bir geyik konusu. önce herkes bir "açık" maddelerini yani antlaşmanın metnini incelesin de ondan sonra mevzuyu konuşalım/yazışalım. elemanlar antlaşmanın metnini bilmiyor, bir de üstüne "gizli madde" geyiği yapıyor, konu iyice çığrından çıkıyor böylece.
kullanılan özel mürekkep 2023!te 11:41 de antlaşma üzerinde belirecektir. valla lan.
Olmayan maddelerdir. Barış anlaşmalarında gizli madde olmaz.
görünmez mürekkeple yazılmış diyorlar.
Çok gizli olduğu için sokaktaki çomarların hepsinin noktası virgülüne kadar bildiği maddelerdir.