bugün

doğum günüsü kutlu olsun yazarı.
görsel

kendisine bundan daha güzel bir doğum günü hediyesi olamazdı.
Doğum gününüz kutlu olsun, nice mutlu yıllara *
donuza eklediği köftelerden kahvesini isteyen yazar. hadi bakalım köftelerim kahvemi getirin de içeyim. gecikmeyin köfteler sizi.

not: fenerbahçe, beşiktaş ve troll seri eksileme ekibi iş başına !
donuza aldığı köftelerden. cız bız akcaabat köfte isteyen yazar. yemekten sonra da kahve isteyecek orta şekerli ve bol sütlü. birde kahvenin yanına tiramusu isteyecek.

bildiğin yemeği içmeyi bedavaya getiriyor. otlakçı lan bu *

sigaranızı nasıl arzu edersiniz abberline bey. *
ergen tontiş ve yaşlı olmayı başarabildiği için aslında abberlineyi seviyorum sözlük.

böyle bir model insan bir daha dünyaya gelmez. sevelim, sahip çıkalım kendisine.
Donuza eklediği köftelerden kahvesini isteyen yazar. Hadi getirin kahvemi de maç izlerken içeyim.
Yazdıklarınızı da görmüyorum. Kudurun ! Çıldırın !

Not: Fenerbahçe, Beşiktaş ve troll seri eksileme ekibi iş başına !
Sorunlu galiba.

Yazik cok aciyorum.
güzel adam mı?

görsel
Nick değiştirmiş olan 11 yıllık bir yazar. Futbol fanatikliğini çok aşırı görmesem de bazı yazarlara haddinden fazla bulaşmasa daha iyi olacak. Sevdiğim bir yazardır.
Anasınıfına giden yazardır.
bazen galatasaray hep kazansada şu bir siktirip gitse diyorum.
aşırı galatasaray fanatikliği ve hakkımdaki kırıcı çıkışından dolayı donuza falan eklemediğim yazar, bırakın oynasın çocuk.
Göztepe galibiyetini donuza eklediği köftelerin getireceği rakı ile kutlamak isteyen yazar. Haydi getirin rakımı da keyfime bakayım.
Yazdıklarınızı da görmüyorum. Kudurun ! Çıldırın !

Not: Fenerbahçe, Beşiktaş, troll seri eksileme ekibi göreve !
donuza eklediği köftelerden birasını isteyen yazar. getirin de yeni yıla kafayı çekerek gireyim. haydi durmayın köfteler.
takip listesindeki ve kendisini takip eden değerli yazarlara da iyi yıllar dilemektedir. ensenizi karartmayın efendim, her gününüz güzel geçsin.

not: fenerbahçe, beşiktaş, troll seri eksileme ekibi göreve !

edit: bu kadar az mısınız şuursuz köfteler ? eksilesenize lan ! sizden korkmuyorum ve yazdıklarınızı görmüyorum ayrıca. kudurun ! çıldırın !
alkolik oldum ama bırakmasını da bilirim
mecburi istikamet yerine köy yollarında ilerlemek
kara erik habbesi diyerek göbek atmak

Gibi başlıklar açarak hem sözlükteki yazarlara gönderme yapmış hem de formata uymuştur vallaha helal olsun.
selam abberlineciğim. özledin mi beni?

1 haftadır senle dalga geçmiyorum.

ve seni çok özledim. sen bile özlenebiliyormuşsun. hayat ne garip ya.

kahven geliyor şincik yazmana gerek yok. *
şuursuz bir galatasaray holiganı.

donuza eklemeyi bırakmış artık, nickimizi ''silik yemesi gereken yazarlar'' listesine yazmaya başlamış.

bu çocuğun bu hallerine hem acıyorum, hem gülüyorum.
donuza eklediği köftelerden kahvesini isteyen yazar. getirin de kahvemi içeyim ve güzel güzel entrylerimi gireyim. haydi köfteler, bekliyorum.
ayrıca yazıklarınızı da görmüyorum. kudurun ! çıldırın !

not: fenerbahçe, beşiktaş, troll seri eksileme ekibi göreve !
Donuz listesinde bulunan köftelerden kahvesini isteyen yazar. Getirin de kahvemi içeyim köfteler, haydi boş durmayın bakayım. Yazdıklarınızı da görmüyorum ayrıca. Kudurun ! Çıldırın !

Not: Fenerbahçe, Beşiktaş, troll eksileme ekibi göreve ! Korkmuyorum eksilerinizden köfteler !

Edit: bu kadar az mısınız lan ? Hadi eksilesenize oğlum neden korkuyorsunuz ?
Şu sözlükte donuzlamadığı bir tek ben varım sanırım. Bu entrynin üzerine donuzumdasın derse iyi göt eder tabi, onu Da onun vicdanına bırakıyorum. *
Hala kahvesini bekleyen yazar. Bir bana bir de alkolik oldum’ a getirin. Hadi köftelerim bekletmeyin bakayım. Yazdıklarınızı da görmüyorum. Kudurun ! Çıldırın !

Not: Fenerbahçe, Beşiktaş ve troll seri eksileme ekibi göreve ! Hadi la, korkmadan eksileyin köfteler ! Korkmuyorum sizden !

Edit: bu kadar az mısınız oğlum ? Hadi eksileyin lan ! Yazdıklarınızı da görmüyorum. Kudurun ! Çıldırın !
görsel
Ruh hastası demiş ya cidden öle.
Yazarlığım boyunca kendisiyle en ufak bir sürtüşme dahi yaşamadığım sözlüğün sağlam yazarlarından. Açmış olduğu başlıkların kalitesi göz dolduruyor ve okuyan insanda sıradışı şekilde ilgi uyandırıyor. Formata uymadaki azmi ayrıca takdire şayan. Böyle kaliteli bir yazarla niçin uğraşıldığına bir anlam veremiyorum gerçekten.