1. 1.
  lea pool'un yönettiği kanada yapımı bir film. bir kız lisesinde aşkın ne kadar yoğun yaşanabildiğini anlatan güzel bir film. başrollerde piper perabo, jessica pare, mischa barton oynamaktadır.

  --spoiler--

  paulie: lesbian? lesbian? are you fucking kidding me, you think i'm a lesbian?
  mary b: you're a girl in love with a girl, aren't you?
  paulie: no! i'm paulie in love with tori. remember? and tori, she is, she is in love with me because she is mine and i am hers and neither of us are lesbians!

  --spoiler--
  3 ... st27
 2. 2.
  susan swan ın kitabından uyarlanan, 2 genç kızın lezbiyen olmalarının ötesinde aşık olmalarını anlatan, 2001 yapımı, güzel bir film. shakespeare den alıntılar olması da çok güzeldi ayrıca.
  2 ... il nome della rosa
 3. 3.
  Piper Perabo'ya aşık olmamı sağlamış filmdir.

  --spoiler--
  Mischa Barton* Boarding School*a geldiğinde müdür onu Tori ve Paulie*'nin odasına üçüncü olarak alır. Daha sonra oda arkadaşlarının lezbiyen olduğunu öğrenir, ilişkileri sarsıntıdadır. Kardeşinin onu Paulie'le yatakta çıplak basmasının ardından Tori artık bir erkekle beraber olmak istemektedir. Bunun temel sebebi de çok tutucu bir aileye sahip olmasıdır.
  --spoiler--
  ... psilocybe cubensis
 4. 4.
  süper bir lezbiyenimsi film. böyle şu çılgın kız gibi birini bulsam basardıım imam nikahını, geçinir giderdik gül gibi.
  2 -1 ... rapunzel kibrit satar
 5. 5.
  "rage more."

  daha fazla öfke, daha fazla öfke. her filmde içimizi kaşındıran birkaç replik olmasa da yerimizden kıpırdamasak. ha bir de, bence izlenmeli. özellikle yaşadığı eşcinsel aşktan korkanlar tarafından değil; aşktan korkanlar tarafından.
  1 ... bazenkusuyorumben
 6. 6.
  2001 kanada yapımı liseli iki lezbiyen öğrencinin aşkını anlaatan bir film. bazı yerleri daha iyi bağlayabilirmiş yönetmen ama yine de sıkmıyor.

  --spoiler--

  - she is in love with me because she is mine and i am hers and neither of us are lesbians!

  --spoiler--
  3 -2 ... the judas kiss