bugün

Hocam.. rica etsem, Sözlük kızlarını, bir cümleyle ilmi ve felsefi manada tanımlayabilir misiniz. Tşk.. evet.
kaç kız düşürdün buradan ?
Karnim tokken annem yemek yediriyor.anneme günahı var mi?
Hocam Selamun aleyküm.
Sahurla iftar arası oruç tutuyorum.
iftarla sahur arasındaki serbest Zaman diliminde de içiyorum.
2'si 1 arada olur mu sizce?
Hocam cehapeli kızlara çıplak gözle bakmak savaplimidir? Öyleyse ne kadar savap points kazanırız?
Peki ben bu savap pointleri kaç huriye değiştirebilirim öbür dünyada?
Sözlüğün yeni genel gidişatı ve konsepti özellikle harun ablalar meme popo ve kız düşürme üzerine kurulu olduğu düşünülürse, oldukça tutulan bir başlık olması muhtemel bir konu. Engin tecrübeleriyle sayın prof. Markus da tabi haliyle sektörün gözde kazanovası olmuş oluyor. Soru cevap Bilgi yada meraktan ziyade köşeye sıkıştırma taktiği. işte bunlar hep varlıktan. Hazır ele fırsat, sar makaraya Yüklenn.. Evet..

(bkz: felsefe nedir nasıl yapılır)
(bkz: ağa düşen ilk kezban tanesi)
s.a. hoçam

oruçluyken fossursam oruçum bozulur mu ?
Kuşkusuz

görsel
(bkz: bence sen de haklısın)
S.a hocam.

Korkularımı yenmek için ne söylemeliyim?

Buradan çemişgezek'teki dayımgillere ve 8c sınıfından banu su arkadaşıma selam ediyorum.
hocam,heidegger'e küfredip, hegel bir orman çocuğuydu desem,felsefemde bir şüpheye düşmüş olur muyum ? saygılar .
s.a. hoçam oruçluyken yalnışlıkla bir bardak şarap içsem ne olur ?
Hocam hamam böceği öldürdüm günahı var Mıdır?
selamun aleyküm hocam.

hocam oruçluyken yemek yemeyi hayal etsem orucum bozulur mu?
selam muhterem hoca efendicim

radyo dinlemek dinlerken katula katuLa gülmek dinen caizmidir.
(bkz: kerameti kendinden menkul)
s.a. hoçam

feministim öte taraf da halim nasıl olur ?
S.a hocam.

Hocam namazımızı kaza ederken başımıza bir kaza gelse bunun da kazası gerekir mi hocam?

Bir de hocam Halamın dünürü sizi çok seviyor hocam bi selam gönderseniz. Şebinkarahisar'da yaşıyor müncibe hanım hocam selam bekliyor. Selamedle hocam.
Hocam selaminko.
Düğünde takılan takılar geline mi ait damada mı yoksa ortak mı?
Yoksa kime ne takıldıysa onun mu oluyor?
Kime ne takıldıysa onun olacaksa benim aileden en az 15 bilezik gelecek, bilezikleri benim koluma takmaları caiz mi?
Hocam selamssssss.

Rüyamda halvetleştiğim kızdan uyanınca helallik almalı mıyım?
s.a. hoçam

rüyamda cima eylediğim kadın hamile kalır mı ?

çoçuğu aldırsak günah olur mu ?

çehennnem de çata çutu yanarmıyız ?????
Sabahınız hayr olsun hocam :(
Ayırma büyüsü yaptırmak günah mı diye soracaktım ben.. Günahsa bedelini ödemeye razıyım bir el atıverin kurbanınız olam a hoca efendicim.
Hocam yakşamlar.

Her sabah üstümden kamyon geçmiş gibi uyanıyorum. Acaba cinler musallat olmuş olabilir mi? Ortopedik uyuma duası varsa verebilir misiniz?
milletin diniyle trollük adı altında dalga geçmeye utanmıyor musunuz hocam?
Yanmayan kefen satmayıp, allah kitap diye diye paraları cukkalamayıp, erkek çocuklarına tecavüz etmeyip böyle trolllük yapmaya utanmıyor musun hocam?