bugün

tüm zamanların en iyi şarkısına güfte ve beste her ikisi de, ve en iyi klibine ev sahipligi yapan türkçede karşılıgı muallim olan müthiş şarkıdır.

klibine absürt diyen olmuş yahu bu şarkının klibi absürtse komple ortadoguda klip çekilmesin. yıllardır şarkı dinlerim böyle klip ne gördüm ne duydum.

danslar müthiş, teyzenin tıp ki bir dj gibi elbise falan dikmesi olaganüstü, hafif zenci ile arap arası dayıların hip hopvari dansları efsane ötesi.
Askim dur sacim’li bi nick vardı. Bu o galiba.
faslı saad lamjarred'ın 2 yıl önce piyasaya çıkardığı, 2 yıldır you tube'da en çok dinlenen arapça şarkı olarak bilinen esprili sözlere ve absürt sayılabilecek bir klibe sahip şarkısı. pal orient isimli kanalın favorilerinden biri aynı zamanda. klipte harbiden absürtlük var. saad lamjarred'ın klipte giydiği takım elbise en başta değişik.
Geldiğin gibi aynı hızla hadi bakim evladım.
Kendine silik attırmış yazar. yazık olmuş halbuki ona bir kaç şey soracaktım. gerçekten yazık olmuş.
Doğum günü kutlu olsun yazarı.

Sevdiceğiyle fotoğrafını da çektik miss.

görsel
güzel şarkıdır.
Düşünceli bir yazar.

Tanrım, sonunda. Sonunda. Nihayet. Artık mesaj atabileceğiz! Bunu kutlamalıyız. Teşekkürler.
Kankam ya mesaj alımını niye kapadın?
Bayadır görüşemiyoruz bu entry'i görünce uygun bi zamanda konuşalım. Kaldı ne zamandır konuşamıyıruz.
donuz. net. kafa gıcır.
Oğlum sen niye böyle şeyler yapıyorsun lan? Tanıyoruz da seni iyi çocuksun geyik yapıyorsun farkındayız ama bak ciddiye alanlar da var. Bari bir açıklama yaz da niyetin belli olsun.
bizde para orospuya gösterilir derler.
Merhaba efendim. Öğrenciyiz. Burs vermek ister misiniz?

çok sevdiğim abimdir. allah kazancını arttırsın *
ben ikna oldum arkadaşlar.

çocuğu daha fazla kırmayın bence.

siz de amına koyim lince başlayınca elinizden kurtarabilene aşk olsun.

yeter lan.

neyse;

hadi kardeş sen de var git yoluna.

bi daa görmeyelim.
(bkz: asena dan daha iyi kıvırma dersleri verilir)
(bkz: vurun ölmedi daha ey ahali)
200tl bobrek mi olur dedigim durum.
aşırı sevilen iyi bir yazar, ve bir okuryazar. Beyaz tavşanı takip et, iyi yazmalar.
chat ortamına dönmüş bir nickaltı daha. yazarı da tanımam etmem. lakin gereksiz bir kullanımla geçiyor sözlük hayatı. -
Çok mutlu olsun inşallah. Hak eden bi kardeşimiz.
Kiskandirmayin ayip yaa olan var olmayan var.
Gerçekten tanıdığım için mutluluk duyduğum abim. 2 Nisan'daki zirvenin bana kazandırdığı değerli insanlardan biri.

Mutluluğunuz daim olsun.

ekleme: 21.00 da buraları estirecek yine. (bkz: Geliyor gönlümün efendisi)

21.00 den sonraki edit: lm3allem'in askerleriyiz.
Ooo gençler buram buram aşk kokuyor burası. Kimse de haber vermiyor anasını satayım. Kokuya geldim yeminle. Biz de tebrik edelim dimi.

Allâh her şeyi gönlünüze göre ve de hayırlısını versin. Mutlu olduk.

iki yazarında psikoloji danışmanına ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Aklı başında yazarlar.

Destekliyoruz efenim.
benim sahip.

yaw sahip çok yavşaksın yeminlen. testisinde 1 senedir duruyorum hep fakbadilerle takıldın, valla bıktım ya. evlen de artık ben de insan olayım. bak sana manita bulayım diye buralara kadar geldim ya abijim. sen de burada yazıomuşun ne ilginç bir olay bu.

bence o benim babam.
Ay negzel gençler el ele.

Bayılıyorum sözlükte cilveleşenlere. Birbirine aşık olanlara.

Ama yine de kusura bakmayın ama gözde çiftim amoralist ile poZitifsemtom. Entel entel kurlaşıyorlar. Siz de iki numara.

Sevdiğimiz, değer verdiğimiz, sözlüğümüze renk veren yazar kişisi.
Yarınki zirvenin ayrıntılarını konuşacaklardır..
güncel Önemli Başlıklar