bugün

zannımca jürgen klopp ile "kurumsal" bağını zedelemeden ve koparmadan devam ettirirse, premier lig için tüm zengin takımlara rağmen eski efsanesini tekrar kazanacak takımdır.
bu sezon şampiyonlar liginde en az real madrid kadar kupayı kazanma şansı olan kulüp. yarı finalde roma ile mi eşleşecek bilmiyorum ama bayern ile real eşleşiyorsa finalde bir real liverpool maçı izleriz.
Kupanın favorisini iki maçta da yenerek kupanın bir kulpundan tutmuş takım.

Real madrid liverpool finali bizi bekliyor gibi.
görsel
şampiyonlar liginde bayern'i de real'i de yenebilecek takım.

bayern münih'i 2017'de audi cup organizasyonunda allianz arena'da, kendi evlerinde, 3-0 yendi liverpool.

real madrid ise gruplarda tottenham'a bile yenilmişti.

we got salah..
şampiyonlar ligi'nde kaymak gibi kura ile roma'yı çekerek finali neredeyse garantilemiş ingiliz kulübü.

getirin bayern'i klopp'un onunla bitmemiş davası var.
bugün anfield'da oynadıkları bournemouth maçını 3-0 kazanmış olan kulüp. goller mane, salah ve firmino'dan geldi.

salah gol krallığı yarışında 30 gole ulaştı ve en yakın rakibi harry kane'e (25) 5 gol fark atarak liderliğini sürdürüyor.
önümüzdeki sezon formaları:
görsel
https://store.liverpoolfc...fc-mens-home-shirt-18-19/
https://store.liverpoolfc...lkeeper-home-shirt-18-19/
18-19 formalarını resmi olarak açıklamış kulüp.

new balance yine daha kötüsü gelene kadar en kötüsü şeklinde forma tasarlamış. 17-18 forması nerede bu çöp nerede.

lfc'nin yerinde olsaydım şu formayı gördükten sonra nb ile olan anlaşmamı feshederdim zira 18-19 diye ürettikleri bu leş şey 15-16 formasının aynısı.

görselleri bırakıp entry'i kapatalım.

görsel
görsel

17-18 forması, özleneceksin..
taraftarı olduğum kulüp. ciddi ciddi seviyorum ben bu takımı.
bazı kitlelerin sol frame’de adını görünce tüylerini diken diken eden takım.

- bu ne şimdi?? ne oldu? birine daha mı 8 atmışlar????

bazısını da heyecanla başlığına çeken takım.

- lan.. lan birine 9 mu attılar, hadi lan kemik..
şampiyonlar ligi'nde finale kalması durumunda 18-19 formasını giyecek olan ingiliz kulüp.

18-19 forması da o kadar rezalet ki, lfc taraftarı olarak neredeyse bunu giyeceksek finale kalmayalım diyeceğim. o derece kötü.
roma'nın içinde gezdiren takım.

ynwa.
finalde olan takım. eminim ki roma'nın evinde klopp babamız barça'daki valverde salağının yaptığı hataları yapmayacaktır. ayrıca bobby, salah ve mane'nin başını çektiği takım roma'da illaki bir gol bulur.

rip roma.
Coutinho'nun ayrılmasından sonra beklenmedik şekilde vites yükselten takım. ben kesinlikle kalmasını istiyordum takımın en iyi oyuncusuydu.

ama takımın merkezi olan ve kadronun etrafında şekillendiği bir oyuncu ayrıldıktan sonra takımın böylesine şaha kalkması, takımdaki bazı oyuncuların phil'in gölgesinde kaldığını gösteriyor.

yine de keşke gitmeseydin be oğlum...
Vakti zamanında şampiyonlar liginde bir takıma 8 atmış takım.
semt takımına 8 yaslamış takım.

8’i kasnaklarken formasını giyen bir oyuncu vardı.

babel, hani şu beşiktaş’ta 8 numaralı formayı giyen...

bu kadar da aleni taşak geçilmez be kardeşim, haha.
finalde real madrid'i dize getirmesi gereken asil kulüp. lobisine aldırmadan almalı o kupayı real'den. yaşasın kırmızılar!
finalde torplilli real'e gününü gösterecek takımdır.
önce roma bebelerine sonra uefa madrid'e yaslaması temenni edilen ingiliz kulüp.
Real madride güzel bi’ ayar çekip yenecek olan ingiliz premier lig ekiplerinden futbol klübü.
11 yıl sonra şampiyonlar ligi finaline çıkan takım.

görsel
Hakem sayesinde şampiyonlar ligi finaline çıkan takım. Liverpool'a yakışır.
Real UEFA desteğiyle bunları yener. Evet.
o zamanın real madrid'i olan milan'ı geriden gelip yenmiştik. tarih tekerrürden ibarettir derler. ALLEZ! ALLEZ! ALLEZ!

görsel

https://twitter.com/i/moments/991999981681864704