bugün

Amazon'da 150 tl ye yakın bir fiyata satılan tişört. isteyen sipariş geçebilir.

https://www.amazon.co.uk/...B00GSI1MXC?th=1&psc=1
istanbul-beşiktaş'ta giymenin biraz zor olacağı tişörttür.
hahahaahahahha tişörtüdür.

biz bu formayla avrupa’da rekor kırdık.

ps: haa beşiktaş’ta giyilemeyecek olan tişörtmüş. o zaman tamam... ne, liverpool liglerden mi çekilmiş? yook artık.

görsel

görsel
ayrıca, mecburi istikamet.

(bkz: tinercisavar başlıklar)

Ps: haydi beyler 15 eksiye ulaşırsa liverpool satıştan çekecekmiş. Kesin bilgi yayalım.
sol frame’de aşağılara doğru kaysın, gözlerden kaybolsun diye tinerciler tarafından yazılmayan başlık.

bakın semtçi arkadaşlar. burada mağduriyet var. o maçta sizin de emeğiniz var, 90 dakikada 8 gol yemek.. yaklaşık 11 dakika 25 saniyede bir topun ağlarınızla buluşması..

bunlar tamamen çakallıktır. liverpool takımından belli sayıda tişört talep edilmeli ve qartal yufalarında satılmalıdır. ayrıca toplam kârın %8’ini talep etmek zorundasınız. ayıp denen bir şey var. kimse kendini akıllı sanmasın!!!1!

siz o formayla avrupa’da rekor kırdınız. boru değil bu, emek.
çok güzele benziyor. tam skicilik yapılırken giyilecek bir tişört.
Parası neyse verip alacam. Evet.
Param olsa da alsam t shirti.
şerefli efendi tshirtlerdir. hahahaha.
Beşiktaş'lı olmama rağmen bi yanlış göremedigim t-shirt. Tasarımını beğenmedim ama. Biz ş. Ligi'nde böyle bi rekora imza atsak bırak t-shirt falan yapmayı, çarşının ortasına heykelini dikeriz geçeriz önünde saygı duruşu falan yaparız yemeyelim şimdi birbirimizi..
Keşke ertuğrul değil de laz şenol olsaydı. Gözüne sinek falan kaçar soyunma odasına kaçardı 4-0 dan sonra.
ben liverpool 6 porto 1 tişörtü aradım bulamadım almışken şampiyonlar ligi şampiyonu bir takım olsun dedim ama nafile

yazık sonuçta bir türk takımı uefaya ankaragücü gitti denizli gitti sivas gitti başakşehir gitti fb gs ts gaziantep gitti hepsini destekledim

içlerinden gs uefa aldı super kupa aldı övündüm şimdi bir tanesi daha alsa sevinecektim olmadı fb çeyrek final oynadı sevindim ama olmadı

bırakın bunları hepsi bizim takım ülkemizin takımı hangisi katılırsa desteklerim ülkemde rakip olan takımdır olabilir ama avrupa arenasında arkasındayım.
ben liverpool 6 porto 1 tişörtü aradım bulamadım almışken şampiyonlar ligi şampiyonu bir takım olsun dedim ama nafile

yazık sonuçta bir türk takımı uefaya ankaragücü gitti denizli gitti sivas gitti başakşehir gitti fb gs ts gaziantep gitti hepsini destekledim

içlerinden gs uefa aldı super kupa aldı övündüm şimdi bir tanesi daha alsa sevinecektim olmadı fb çeyrek final oynadı sevindim ama olmadı

bırakın bunları hepsi bizim takım ülkemizin takımı hangisi katılırsa desteklerim ülkemde rakip olan takımdır olabilir ama avrupa arenasında arkasındayım.
koyu beşiktaşlı bi arkadaşım var param olsaydı doğum gününde bu t-short ü hediye edebilirdim.
görsel
şenol güneş'in başına birşey gelmeyecekse beğenmediğim tişörttür. daha yaratıcı bir tasarım olabilirdi.
Ben bir Beşiktaş taraftarı olarak bu tişörtü almak istiyorum nerden sipariş verebilirim.
beşiktaş şampiyon olduğunda bie takım
renkli ve kirli guruh bunu giyip teselli bulacakmış.

haacı sen ver o siparişi.

haftaya maçta kötü giydirecez. hakemler de kurtaramaayacak. üstüne giyersin. acın azalır.
beşiktaş şampiyon olduğunda bietakım
renkli ve kirli guruh bunu giyip teselli bulacakmış.

hacı sen ver o siparişi.

haftaya maçta kötü giydirecez. hakemler de kurtaramaayacak. üstüne giyersin. acın azalır.