ortaokulda başlayan ve üniversitenin başına kadar devam eden kilo problemim vardı. o yüzden benim de olmadı. yalnız 11. sınıfta çıkma teklifi almıştım bi kızdan o haldeyken bile fakat o dönem şu an da halen aşık olduğum kadın için kabul etmemiştim. liseden beri “o”seksüelim napalım...
Üniversiteyi de sevgilisi olmadan bitirmesi kuvvetle muhtemeldir.
Bu sene de sevgili yapmazsam benimdir.
Liseyi bırak hiç olmadı bu yaşıma kadar ama kimseye teklif de etmedim, öyle bir girişimim de olmadı hiç. Gerçi sevgiliyi bırak hiç arkadaşım yok bu yaşımda bile, kafama göre kimse bulamadım, bir kişi vardı onun başına da çok kötü bir iş geldi, hayatımda bir tane arkadaşım oldu diyebilirim özet olarak, ama o benim aksime çok fazla çevresi olan biri, müzik piyasasından biri ünlülerden pek çok arkadaşı var tanınan biri özetle ama ondan başka arkadaş edinmek de istemedim. Hep hayatta münzevi oldum, hep insanlardan kaçtım.
ortaokul ve liseyi erkek lisesinde okuyan insandır.
bu sene üniversiteyi de sevgilisiz bitirdim.
Benimde içinde bulunduğum bir grup insan.
keşke olsa dediğim biri var.o zamanlar utangaçtım ama o vardı şimdi utangaç değilim ama o yok vay arkadaş bu nasıl bir çelişki
Benimdir ve bundan çok memnunum yarım kalacak hikayeye başlamayı sevemedim hiç.
makina mühendisi olacaktır. gururumuzsun bacım !..
ilk ihtimal olarak kız/erkek lisesinde okuyor olabilir.
ikinci ihtimal olarak ise zeka yaşı beş sene ileriden gittiği için sınıfındaki salak ergenlere tahammül edemiyor olabilir.
Aklı başında insandır. Zamanını gereksiz işlerle harcamamış insandır.
lisede 1 tane üniversitede 1 tane sevgilim oldu.

lisede çok utangaçtım kız benden hoşlanıyordu da özgüven gelmişti yoksa o da olmazdı.

üni 4 de açıldım ve son sınıfta sevgilim oldu.

artık utangaç değilim ama halen çıkıyoruz swh.

utangaçlığım bitti artık bir mağazaya girdiğimde kadın çalışanlara ben göz kırpıyom hadi şekerim nerdesiniz ya ilgilenin benle diye ama gel görki sevgilin var ceviz kıramıyorsun.
Benim aq. Benim... Ne övünç ne de utanç kaynağı. Öyle gelişti sadece
şimdiye doktor olmuş olabilirdim . olmasaydı.

amaa herşey olacağına varır diyor , konuyu kapatıyoruz .
Üniversiteyi de bitirecektim ama son senede bir sevgili buldum.
Ya uzun uzun entry yazmışlar haha.

tek kelimeyle eziktir.
Endüstri meslek lisesi torna tesviye öğrencisidir.
Gayet normal bi insan, kendimden biliyorum.
Okuduğum lisedeki erkeklerin %90nı böyle bitirdi çünkü okuduğum lisede erkekle kız oranı 4e1di 30 kişilik sınıfta 9-10 kız oluyodu onlarda benim zevkime hiç hitap eden kişiler değildi hitap eden biri vardı o da benden büyüktü 1 yaş hiç pushlamadım üstüne.
benim lisede sevgilim yoktu ama lise dışında vardı. yani benim sevgilim okuduğum meslek lisesinden değildi.
daha doğrusu kız okumuyordu, çalışıyordu.

kısmet işte kız tekstilde çalışıyordu. mahalleden ortak arkadaşlarımız sayesinde tanışmıştık.
hafta sonu falan yiyişirdik. klasik varoş ilişkileri işte...
Benimdir çünkü o yaşta bir ilişkiyi evliliğe kadar canlı tutabileceğime inanmıyordum. Hala aynı fikirdeyim.
Üniversiteyi de bitirecektim ama son senede bir sevgili buldum.ondan sonra bir açıldım 3 u kendi iki aile arasında 5 Nisan yaptim..
Bir kadın olarak fikrimi belirteyim, şanssızlıkla, tipsizlikle alakası olmayan insandır.

Eğer sevgilin olmuyorsa sorun sendedir. kızlar tek bakışla senin girişken veya söz geçiren biri olup olmadığını anlar. Kızlar şöyle böyle diye ağlama sonra.
Bendim bu. Olur öyle.