bugün

liseye başlamamış yazarda mı var amk.
ayağa düşmüş sözlük.
S.ktirin gidin lan sozlukten!
kizlar: oncelikle biyiklarini al dalga konusu olursun. cok killiysa kol killarini da al sonra para toplayip agda felan alirlar. bacaklarini zaten aliyosundur. agir takil millet yavsamasin. bide derslerine calis.
erkekler: daha bu sene comezsin 9. siniflar disinda hic bi kiza sulanma. yakisikli degilsen 9 larada sulanma.tarz giymeye dikkat et. kizlarin yaninda kufretme. her hocaya diklenme. dunyayi yakarim uleeyggnnn tavirlarina girme. her boku annene anlatma. bol bol ders calis.
sözlüğü terkedin büyüyünce tekrar gelin.
sözlüğe üç sene girmeyin, gidin ergenliğinizi dışarıda yaşayın sözlükte degil. konuşmayı öğrenen bebek de yazar olucak yakında amk yerinde.
devamsızlığın 10 güne inmesiyle, geçer notunun en az 50 olmasıyla ilgili sorunu olanlara tavsiye veriyorum: düz lise üniversite akademisidir. meslek liseleri işe hazırlar. ilk okul diplomasıyla inşaat işçisi olursunuz. şimdi bu söylediklerimi herkes biliyor ancak bu yeni kurallar size "okumak istemiyorsanız siktirin gidin" mesajı veriyor. çünkü çocuğunun ne olmak istediğine sormadan kendi küçük kafasına göre okula gönderen aileler çoğunlukta. 45 geçer ile 20 gün devamsızlıkla bile 9. sınıfların büyük çoğunluğu sınıfta kalarak hayatı heba oluyor. yani ayağınızı denk alın. ben anlamadım bu siktiğim bakanlığı yeni bir amele nesli mi yetiştiriyor... en küçük fırsatta yurt dışının kapısının aralandığını gördüğünüz anda fırlayıp çıkın gidin oğlum bu siktiğim devleti ne yapmaya çalışıyor anlamadım ben.
Rahat takılmak yeterli tavsiyedir. Bu arada liseye yeni başlayanlarda burdaysa yandık desene.
erkekler, ilk sene manita olayını unutun kardeşim, üst sınıflar akbaba gibi üşüşeceklerdir. kızlar, siz de dostunuzu iyi seçin, adınız çıkmasın.
ilk başta arkadaşların ile kaynaş. Hocaların gözüne gir. Derste sessiz ol. Çok çalış. Yüksek notlar al. Kızlara durmaksızın ilgi gösterme. Taktir ve teşekkürlerle okulunu bitir. Üniversiteye hazırlan. Bu kadarı yetecektir.
oha sözlükte hala liseye başlayacak olanlar mı var diye şaşırdığım hede.
lisenin gereksiz bir yapı olduğunu unutmayın çok fazla olaylara takılmayın başınıza gelen en ilginç olayın bile yüzde 60'ını unutacaksınız fazla kasmayın derslerinize çalışın ortama uymayın arkadaşlıkların çoğu bozuluyor 3-4 tane sağlam arkadaşınızla görüşüyorsunuz o kadar.
ders içinde uslu çocuğu oynayın, dersten çıkınca ibneliğin dibine vurun.
Ergenlik berbat bişey önce bunu kabul edin.
Ama üzülmeyin hayatınız boyunca hatırlamak istemeyeceğiniz bu dönem bir kaç yıl sonra bitecek.
Derste salak salak espriler yapmayın. Komik değilsiniz.
Kızlar hocalarınıza aşık olup mesaj atmak mektup yazmak gibi gerzeklikler yapmayın. Sizin yüzünüzden hayatı kararan öğretmenler var.
Sınıfın en güzel kızına ya da en yakışıklı erkeğine aşık olup peşlerinden koşmayın unutmayın herkes onların peşinde. Kıyıda köşede kalmış ama gideri olan tiplere yönelirseniz eğitim hayatınız boyunca abazan gezmek zorunda kalmazsınız.
Hadi Allah kurtarsın.
5 yıl önceydi ama hala yapan varmı bilmiyorum şu kesince çok çıkıyor diye ergen bıyığıyla gezmeyin.
1 kutu zyprexa için.
çevre edincem diye amı götü dağıtmayın adam gibi dost edinin.
uludağ sözlüğün yarısını ilgilendiren tavsiyelerdir. iyi dinleyin.
ilk sınıftaki zorbalık yapmaya kalkan piçlere kesinlikle pabuç bırakmayın küçüklerim, gerekirse dayak yiyin ama yine de saldırın, sesiniz yüksek olsun. Bir de şişmansanız filan takmayın sakın 4 senede çok fazla değişecesiniz. Ve en önemlisi ne yapın edin ama SORUMLULUK DERSi BIRAKMAYIN.
Eğer bir hocanız size gerçekten haksızlık yaparsa yanınızda kimse olmasa dahi gidin şikayet edin. Yanına kalmasın. Objektif düşünmemiz şartıyla tabi. Sonra hocalar belge alanlara adeta taparlar. Tüm etkinliklere onları çağırırlar. Mutlaka ders çalışın. Pislik peşinde koşmayın.
Lisede sikiş yok onu bi unutun.

Brazzersta sadece onlar.
okumayacaksanız gitmeyin.
ilk yıl çok çalışın. 9. sınıfta kalma ihtimali çok yüksektir.
artistlik olsun diye hocalara ayar vermeyin çok ayıp.
anarşist ol.
sınıfta kalmayın.
mezun olman bir anlam ifade etmeyecek dostum. üniversite sınavlarına hazırlanacaksın, kazanacaksın yine anlam ifade etmeyecek. hukuk kazan, tıp kazan. uç noktaya eriş dostum hadi göreyim seni bakam.