bugün

okula giderken bond çanta kullanmayı tercih eden öğrencidir. bu bond çantayla bizim okula gelenlerin hepsini anormal davranışlarıyla hatırlamam da bond çantayla liseye gitmek ile anormallik arasında çözemediğim bir bağ olduğunu düşünmeme yol açmıştı o zamanlar.
pulp fiction filminden çok fazla etkilenmiş öğrenci.
büyük ihtimalle babası ya da dedesi tarafından hediye edilmiştir... ayıp olmasın veya başka çantası olmadığı için kullanıyordur...
okul forması yerine siyah takım elbise giyer ve saç sakal fazla uzatmazsa karizmanın dibine vurur. ha o kılıkla okula alınmaz, orası ayrı.
vakti zamanında babasının içinde ukde kalmıştır, oğluyla yaşamak istemiştir.

zira, bundan 15 sene evvel liseye başladığım gün, gayet kaliteli koyu kahve (körüklü) bond çantam ile okula gittiğimde öz güvenim tavan yapmıştı, ta ki sınıf arkadaşlarım olacak hayvan sürüsü çantamı açmaya çalışmış ve hem körüğünü yırtana hem de kilitlerini kırana kadar. ne yazık ki okul yönetimi bu konuda hiçbir şey yapmamıştı ve o günden beri bond çantayı çok sevmeme rağmen ne gidip satın alırım ne de kullanırım.
birkaç kez gitmişliğim arkadaşların makaraya sarması sonucu bırakmışlığım vardır. yine aynı şekilde askeri öğrencilerin giydiği paltolardan vardı bende. haki renkli kocaman düğmeli. onu da giyerdim arada. şimdi marjinalsin diyenler bir de o zaman görmeliydi beni. hoşuna gidiyorsa devam etmesi gereken öğrencidir.
eskiden içinde annemin çatal kaşık takımları dururdu elime alıp yandan aynaya bakardım ne günlerdi..