bugün

yav o kadar sorun değil de, çok sakat var çok.
çok sakat var. evet. sakat var. çok var. sakat çok.
Haklı bir istek. Çıkış yukarıda. Hadi ikileyin. Evet.
Ağlıyorum şu anda. Çok Kırıldım.
liseliyim ama alınmıyorum.

çünkü sapık değilim.
çünkü sıradan bir insan olduğumun ve insanları rahatsız etmemem gerektiğinin farkındayım.
çünkü saçma sapan boş işlerle geleceğimi karartmamam gerektiğinin farkındayım.
çünkü belden aşağı uygunsuz ve düşük zekalı esprilerle gündemi meşgul etmemem gerektiğinin farkındayım.
çünkü izmirli konyalı erzurumlu olmanın değil de her şeyden önce aklın ahlakın ve mantığın yargılayıcı olduğunun farkındayım.
çünkü büyüklere saygısızlık etmemem gerektiğinin ama yaşına uygun davranmadığında da ciddiye almamam gerektiğinin de farkındayım.

evet ben 15 yaşındayım farkındayım ve buradayım.

yaş farketmeksizin yukarıda yazdıklarımın farkında olmayan varsa sözlüğü terk edip bizlere bir iyilik yapıp rahat bir soluk aldırabilir.
Onlar da tamam abi peki. diyerek gidiyorlar zaten.
Bu serzenişin haklı tarafları var evet. Fakat bütün genellemelerin yanlış olması gibi hepsinin gitmesi de doğru olmaz.
Şaka bir yana bayagi liseli yazar varmış bu kadar olduğunu tahmin etmiyordum.
kim kovuyor lan bizi, ilkokul üçten beri biz burdayız. olmuş 7 sene siz siktirin gidin...
istenmediğim yerde durmam hıh.
Altına tapu mührü vurulacak kampanya. Arkadaşlar hesap kapatma butonu ayarlar kısmında. isteyene yardımcı oluruz. Evet.
haklı istektir. okullar açılıyor zaten, kurtuluyoruz.
belki 2-3 tanesi yine ödevini sormaya gelir
Haklı bir kampanya. Ergenler dışarı. Erkekler bilhassa. Evet.
bazıları ibneyse, liseliler napsın onların suçu ne. genelleme yapılırsa haksızlık olur.
bence çömez edebiyatı yapanlar gitsin ortam daha rahat olur.
(bkz: #36544997)
sert bir ifade. Kimse bir yere gitmesin bence ama ota boka da yazı yazmaları kısıtlansın! Abilerini tribünden izlesinler bir süre. Raconu öğrensinler öyle oyuna girsinler.
görsel
(bkz: Uludağ sözlük liseliler birliği)

Biz bu sözlüğün parçasıyız ya seve ya xxxxxxxxx'e bizi kabul edeceksiniz ahahahahah

Formatını yesinler zall.

(bkz: inci sözlük)
liselilerde yazsın. ama sıçıp sıvamasın. ergen takılmaktan vaz geçsinler. artık büyüsünler.
olum nasil bir yokluk icerisindesiniz lan yok mu olum hic kari kiz etrafinizda gelip bize halleniyonuz sozlukte.
bence akli fikri bel alti olan ibnetorlar gitsin.
Yüksek sesle söylenmeli ,başlıkları hızlı geçiyorum aman biri görücek sapık sanıcak diye .
(bkz: ergenlerin cinsel açlığı)
(bkz: cinsel açlığı sözlükte doyurmaya çalışmak)
liseli mi değil mi olduğuna değil de kaliteye ve sözlük kültürünü yansıtıp yansıtmadığına bakılması daha doğru olacaktır.
Haydi gitsinler, ergen eriller yalllaaah.
Giderken meriçleri de alıp götürürlerse ne de güzel olur.