bugün

http://www.youtube.com/watch?v=ul1jo3jbfow dinledikçe ağlatan şarkı. *
seks hikayesi sitelerine fon müziği olacak cinsten bir burhan çaçan yapımıdır.
izlendiğinde insanı şoka sokan, şoktan çıkınca tekrar aklına gelip tekrar şoka sokan bir klibe sahip burhan çaçan şarkısıdır.
ve ne hareketli ne slow bir parçadır.
bekliyorum uzun havayı basacak diye, ı ıh. hızlı devam ediyor.
ne içerek yazdılar acep bilinmez... sözlerin manalarına falan girmiyorum bile.

asıl mesele klip! o nedir abim öyle ya? elemanlar tuvalette saçına jöle sürüyor merdivende kitap veriyor...
ve 3 eleman da yan yana takılıyorlar hep ama hepsi aynı kıza yazıyorlar. konu gerçekten aşk mıdır ki o klipte?*
O kız nedir öyle dediğim şarkı. Soyunsa sikim kalkmaz o derece.
buluşurduk arzu ile istek ile, diyor şahıs.

arzu ve istek isimli iki kızı aynı anda mı idare ediyormuş bu?

tamam vurmayın, ilk dinlediğimde öyle sanmıştım, ama rıza ve şehvetmiş sanırım kastettiği.

bu arada adamın yaşı bilmem kaç, sübyancı vs. gibi yorumlara katılamıyorum ne yazıkki. o adam da geçti o yollardan, o da ergen oldu. unutmayalım bunu.

hadi selametle.
Ağzına sağlık.
(bkz: 33)
bu aralar dilime dolanan şarkıdır, bir kaç sabahtır mutlaka mırıldanırım.
kısacık etekli dar elbiseli diye devam eden burhan çaçan'ın sapıkça şarkısıdır. Başka söz mü bulamadın be adam bu nedir.
kart bir abazanın, liseli cocuklara hallenip yazdigi sarkinin sozleridir.

utanmamis bir de kizin bacaklarina bakmis ve bunu sarki yapip tum ulkeye ilan etmis "liseli cocuklar beni tahrik ediyor" diye.

sonra otobuslerde neden liseli kizlara dayiyor bu pis herifler?

en kolay ogrendigimiz seyler sarkilardir. sarkilarla bilincaltina nufuz ediliyor boylelikle. bir zamanlar ismail yk'nin facebook sarkisi ile delice reklam yapmasi gibi. rezalettir.
bir burhan çaçan klasiğidir
https://www.youtube.com/watch?v=Q45r6fRZTpI
Liseli vardı ya ah o liseli
Kisacik etekli dar elbiseli
Liseli vardı ya ah o liseli
Lisenin en şirin o en güzeli
Şu an dinlemekte olduğum şarkıdır matematik hocası kılibimin parçası.
cok hoş bi şarkıdır. ah liseliler ah.
Eski sevgilimin sürekli dalga geçerek söylediği leş parça, arada dilime dolanıyor sözleri maalesef.
Yeni Türkiye de yazılamayacak şarkı.

Layık Cehapeliler hemen atarlanır tencere tava çalarlar.

Halbuki bizde liseli olduk yani.
minicik etekli dar elbiseli.
Bir şarkı sözüdür.
allah rahmet eylesin burhan çaçan abimiz bir dönem kafaları çok karıştırmıştı bu şarkıyla...
ne zaman dinlesem lisedeki kız arkadaşımı ve birlikte yaşadığımız ateşli geceleri bana hatırlatan duygusal şarkıdır.
ne zaman duysam bu sözü üniversitede liseli kızlara sarkan arkadaşım aklıma gelir.
Ne kızdı ama tişört kot pantolon giyerdi gözümü alamadım g*tünde telefonu.