bugün

buralar liseli kokmaya başlamış sanırsam kimseye karışmayan gariban çocuğa laf atmaya kalkıştı. cevabını alınca doğru sözlüğe.
belki suskunluğu asaletindendir bi de böyle düşünün.
Birilerini sınıfta fena bozmuş, hızını alamayan ergen sözlükte tatmin edilme umuduyla aramıza koşarak katılıyor.
liselerde mi?
amk sözlüğünün yaş ortalaması kaça düştü olm naaptınız ya?
yok kreşde biberonunu sigara içer gibi emen cool bebek amk.
kendini cool zannetmiyordur, efendi çocuktur. net.
hele birde kavga ederken elini çenesine dayayıp karşısındakinin hakaretlerini dinleyen liseliler vardır ki
susarak uyuyanlara şapka cıkartır cool'luktadırlar.
internete "KıZ TaVlaMa TaQtiQleRi " yazan kişidir.
inci sözlük ergenleriyle * muhattap olmak istemeyen çocuktur belkide.
(kendini yakışıklo sanar diğerlerine göre derki ben coolum bunlar çok çocuk yeaaa diyerekten kafasını ellerinin arasına alarak uyumaya çalışır hani takmıyorum sizi süsü verir.)

şu cümleyi kuran kişiden cool olduğu kesin.

ayrıca cool kavramı herkes için değişik olur.

tanım : kendi halinde takılandır. karışmayınız. sizin ona zararınız olmazsa onun size hiç zararı olmaz.
Gerizekalı özgüvensiz bi orospu çocuğudur, özgüveni yerinde olup yakışıklı olan adam ortama hakimdir. yapmaz yaptırır, konuşma başlatmaya çalışmaz konuşanı istemezse susturur.

Ortaokul ve lise hayatım böyle geçti, şuan üniversite hayatım da böyle geçiyor.

Özgüvensiz olmayın amına koduklarım.

Ayrıca, tüm liselilerin amına koyum siktirin gidin şu sözlükten.
ulan konuşsan geveze aptal derler konuşmasan kendini bi b*k sanıyor derler.
Bu kadınların önüne dünyaları sersen keşke şöyle serseydin derler.
Asosyal bir ezik olmasına rağmen susarak kendini cool zanneden aslında kimse tarafından görülmeyen ergendir.
Okul üniformasının altına kapşonlu bişeyler giyer ve saçlarını toplamayan kızla teneffüslerde bilinmeyene doğru yürür.
asaletinden susuyorsa şey edilmemesi gereken fakat cahilliğinden susuyorsa cool olamayacak çocuktur.
uzun bir susma eyleminden sonra eline kitabını alıp okumaya başlayan -bu sırada susmaya devam eden- ve daha sonra bir konuşup bir daha susmayan çocuktur. *
lise 1′deyken sınıfımaki çocuklar okulun ilk gününden kaynaşmayı başarmıştı. sınıfın içinde aptal aptal hareketler yapıp salak salak konuşuyorlar, birbirlerine saçma sapan lakaplar takıyorlardı. ben ön sıralarda nasıl bir kreşe denk geldim diyerek bıkkın, sıkılmış halde sessizce oturuyordum.
neyse, zaman sonra kendine güvenen bir salak sesli bir şekilde “şu ön sıradaki çocuk neden hiç konuşmuyo lan” dedi, ben yine oralı olmamaya devam ediyorum tabii. bu sırada sınıftaki herkes sustu çünkü akşama kadar sessizliğini bozmamış bir çocuk hakkında konuşuluyordu ve tepkimi merak ediyorlardı. ciddiyim. neyse bir başka fırlama dedi ki “o cool olum, cool olmaya çalışıyor. Rust’cığım çok cool sun.” dedi… sessiz ve yavaşça başımı arkaya çevirip çocuğun gözlerinin içine baktım. herkes de bana baktı, sınıfta bir kaç saniye sessizlik oldu. o çocuk da ne diyeceğini şaşırmış bir halde bana bakıyordu, bakışlarını kaçırana kadar gözlerimi ondan ayırmadım ve en sonunda yanına bakıp salak gibi sırıttı ve oturuş pozisyonunu değiştirdi. önüme dönerken bana aşırı komik gelen bu duruma açıkça sırıtıyordum ve sınıfın sessizliğini koruduğu o an, kendimi gerçekten de aşırı cool hissettiğim bir andı.

bu da böyle bir anımdır.