bugün

genellikle bu güzel kızın yanına yakışmayacak hanzoluktadır.ayrıca okulun en kabadayısı ve güç manyağıdır. (bkz: lisedeki popüler kız)
okulun basketçi elemanlarındandır. sarışın olma ihtimali yüksektir.
genelde popüler olan ahmak sarısın aptallardandır.ağzını kocaman susak balıkları gibi açar etrafa manasız bakışlar fırlatır ve dünyayı ben yarattım havalarında göz ucuyla kızları keser ama kesmez görünür.
sevgilisinin ne kadar arzulandığını, her lise muhabbetinde beraber olunmak istendiğini, türlü fantezilere alet olduğunu bilen ve göz yummaya çalışan yaralı ama havalı tipin tekidir.
amerikan filmlerinden bahsediyorsak eğer futbol takımı* kaptanıdır. lisenin en popüler kızı da cheerleader kaptanıdır.
kuvvetle muhtemel lisedeki tek boynuzlanma potansiyeli olan erkektir. (bkz: boynuz kulağı geçer)
muhtemelen piçtir. piçleinde de piçidir. belki sevmiyordur ama popülerlik sevdası işte. çıkıyorum okuldan tinerci tipli bebelerin kolunda taş gibi kızlar. üzülüyorum hallerine. bir şeyleri ispat etmek için göz göre göre yanlış yola giriyorlar.
üniversitede amerikan futbol takımına girerse yaş kış montunu çıkarmayacak olan sevgilidir. *
kolay yatağa atılabilecek cinsten mahlukat.
kişiliği ne olursa olsun bizim gözümüzde oç.dur ulan ipnetor kendi yaşından sevgili bulamayıp bu örpecik kızları aşk adıyla kötü emellerine alet etmeye utanmıyon mu lan sen.neyse efendim nefretimi kusarım entrymi bitiririm.