bugün

genellikle sınıfın başarılı ve hocanın sempatik olduğu derslerin öğretmenleridir.
felsefe öğretmenim. Sevmeyen tek bir kişi bile yok kendisini.
kopya çekmeye müsade eden öğretmendir.
tarih
edebiyat
coğrafya
dil anlatım
felsefe
sosyoloji
mantık
geometri

şimdi baktım da ben bütün öğretmenlerimi seviyormuşum aslında.
espirili ve kafa dengi olan öğretmenlerdir. edebiyat öğretmenidir.
öğrenciyle düşman gibi değilde arkadaş gibi iletişim kuran öğretmendir.
alanınızla ilgili, görüşlerine saygı duyulası öğretmenlerdir.
şüphesiz, öğrenciyle iletişimi iyi olan öğretmenlerdir.
(bkz: sümeyye hoca)
(bkz: bu ne lan)
matematik öğretmeni. pek bi severdim kendisini, gitti tabi sonra...

not: sevdiğim herkes gidiyo. *
13 yaşımdayken cebimde beş kuruş olmadığını bildiği için bana bi banknot verip Jurassic Park izlemeye gönderen ortaokul 1. sınıf ingilizce öğretmenim.
düşündüm, düşündüm... hepside beş para etmez lan.
öğretmeni bilmemde okulda en sevdiğim kişi kantinciydi..
lisedeyken son yıl matematik öğretmeni.Bir başkaydı ,hala da öyledir.Her 24 kasım verdiği emeklerine karşılık hatırlanır.
ingilizce öğretmeni. o kadar seviyorduk ki bende dahil olmak üzere sınıftaki tüm erkekler onun dersinde en ön sıralara gelirdi.
öğrencileriyle muhabbete girebilen öğretmen sevilir.
üçüncü sınıftaki edebiyat öğretmenim.ders işlerken arada sisteme dair laf sokuştururdu,bizi düşündürürdü,çok da sempatikti.
bir de aynı sınıftaki dil anlatım hocamız,çok şeker bir kadındı ve harika kitaplar okuturdu.
salih hocaaaaa.
fatih hocaaaaa. efendime diyim.
selma hoca bir de.

eee nolcak şimdi?
din veya beden öğretmenleridir genelde.
öğrenciye üstten bakmayan arkadaş canlısı sınavlara ve sene sonu öğrenciye yardımcı olan can öğretmenlerdir.
Genellikle sohbeti iyi olan sınıfta bırakmayan, yazılı notlarından 43 almışken 45 veren, sempatik, esprili öğretmenlerdir.
Biraz düşündüm ve öyle bir öğretmen olmadığına karar verdim.
etekli öğretmenler.
dil bilgisi hocamdı, ergenlik dönemleri aşık falan olmuştum. paso onu izliyordum derste. ninni gibi konuşurdu imanına ekmek bandırdığımın kızı.

evliydi ama işin bok yanı.
Edebiyat hocamdir cok iyi biri hala arada görüşürüz. Tiyatroya gittigimiz oluyor.