bugün

memleketin hali orta da. bu çomarlarla bi yere gidemeyiz. olması gereken kampanyadır.
demokrasinin ne olduğunu bilmeyen yobaz isteğidir. sorsak hep demokrasi aşığı kesilirsiniz.
zall da üni mezunu değil bildiğim kadarıyla. ayrıca böyle bişey olsa bile hiçbir şey değişmezdi.
Gerçekleşmesi halinde Oylama tuşlarımın iptali anlamına gelecek olan hede.
Sanki okuyan dallamalar bir bok biliyor.
cahil çomarlarla başa çıkma kanpanyasıdır.
lisans diplomasıyla ilköğretim mezununu kendisine vekil seçen entellektüel kampanyası.*
Bir ülkede eğitim amacına ve sonuca uygun yapılıyor ise bir parametredir.

Bu ülkede öyle mi? Okuduğunuz fakülteler "lan bu amk un malı buraya nasıl gelmiş" dediğiniz insanlarla doluydu. Belki de mal sizdiniz belki de o mal bendim.

Hem hiç oturdunuz mu o insanlara? iki kelam ettiniz mi? Kösele topuğu Çakan bir ayakkabıcının nasırdan beton gibi olmuş ellerini sıktınız mı mesela ? Kokusuna 5 dk katlanamadığınız çöp arabasının arkasında sallanan işçiye bir dal sigara ikram ettiniz mi?

Yok. Sözü açılınca da "ozolon oşço omokço"

Samimiyetinizi çok terbiyesizce sikerim sizin. Adamı naiflikten çıkarmayın.
ya kardeş şu an üniversite okuyanların %75'i gerizekalı zaten; sen bunu yapsan ne olacak amk ! git kampüsün bahçesine 2 tane kıçı kırık genel kültür, 2 tane mantık sorusu sor; yarısı patır patır dökülecek ! detaya girmene gerek bile yok ! sınıfını düşün ya en azından; sınıfında mal tipler yok mu amk ? E var ! var da ne sikime hala bu başlığı açıyorsun, açmıyorsun da çalıyorsun. Ekşideki gerzekten aldın getirdin buraya ! ekşideki gerzeği getir de ona söveyim bari !

şimdi hemen sağ üstteki çıkış butonuna bas. internetini kapattır lütfen. Bak bunu bizim için değil kendin için yap ! interneti kullanmayın abi ! valla bak bundan sonra şikayet edicem bak ! yeteri kadar IQ bulamadığım kullanıcıları savcıya havale edicem. insanların sinirlerini germeye ne hakkınız var ? Yok, e yok da ne sikime hala buradasın ?? Hadi çık arkadaşım, git ! siktir gitt ! amk malı git !
günden güne büyüyen kampanyadır.
kötü bir sarışın kadar bile zekası olmayanlarca başlatılan kampanyadır.

(bkz: genel oy ilkesi)

(bkz: eşit oy ilkesi)

(bkz: dağdaki çobanla benim oyum bir olur mu zihniyeti)
bence de kullanmasın diyerek katılıyorum. kendimden biliyorum bi skmden haberim yok. cahillik zor birader.
peki bizans çomarı ne olacak dedirtmiştir.